R-Nav için Medi@skin Lite Programı İndir !

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
yukarıdakı yenı yuz lınkelerınden sadece en bastakı ınıyor dıgerlerı vıruslu dosya uyarısı verıyor??
Dosya.tc sitesinde virüs varsa olabilir, o linklerden bir sürü insan indirme yaptı ilk defa şikayet duydum...
@Token; Sen programı yükle sistem otomatik olarak 4.0.3 olacak...

semylogy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun yukledim medi@skin i
ellerinize saglik sahane.. daha ne diyeyim. sagolun..

YakupMidilli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben de yükledim programı sistem 4.0.3 e yükseldi. Ve navigasyonum da artık çalışıyo parmak izi de alabildim bu sayede. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Çok başarılı bi çalışma olmuş...

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
bugun yukledim medi@skin i
ellerinize saglik sahane.. daha ne diyeyim. sagolun..

Ben de yükledim programı sistem 4.0.3 e yükseldi. Ve navigasyonum da artık çalışıyo parmak izi de alabildim bu sayede. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim. Çok başarılı bi çalışma olmuş...
Güle güle kullanın...

ugir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mustafa abi avi oynatabılıyormu hıc denedınmı?

semylogy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben bazı sitelerden basarsoftun 2015 haritasını buldum bakalım dosyaları degistirdim biradan denicem 2015 q1 haritası işini halledebilirsem yazıcam buraya

semylogy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaşlar benden de kücük bir katkı olsun....
buyrun türkiye 2015 1.ceyrek haritası....
http://www.uploadable.ch/file/DSjfP2uTHDJy/BasTur.2015.03.rar

bizim klasorde igo 8 icinde content var onun icinde buildingi---poi yi----ve map---i silip bu verdigim linkten cıkanı yapıstırıyoruz.

simdi yazdigim linkte de licence (lisans) var.. o da aynı sekilde igo 8 icindeki licence klasorunun icindekini silip bu verdigim linkteki dosyayı rardan cıkarıp ekliyoruz..
http://www.uploadable.ch/file/fGZsh3rpzEcw/license.rar

LİNKLER ALINTIDIR. tekrar upload ile ugrasmayayım dedim.
rar şifresi soracak lisans: kartal0 (küçük harf ile)

tum bunları mustafa abinin ilk sayfada verdigi dosyaların icinden degistirdim aynı sekilde 1.sayfada yazılanları yaptım güncelleme vs (belki de gerek yoktur ama uzun yolu sectim rahat ettim)

SORUNSUZ CALISMAKTADIR GULE GULE KULLANIN

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Evet arkadaşlar benden de kücük bir katkı olsun....
buyrun türkiye 2015 1.ceyrek haritası....
http://www.uploadable.ch/file/DSjfP2uTHDJy/BasTur.2015.03.rar

bizim klasorde igo 8 icinde content var onun icinde buildingi---poi yi----ve map---i silip bu verdigim linkten cıkanı yapıstırıyoruz.

simdi yazdigim linkte de licence (lisans) var.. o da aynı sekilde igo 8 icindeki licence klasorunun icindekini silip bu verdigim linkteki dosyayı rardan cıkarıp ekliyoruz..
http://www.uploadable.ch/file/fGZsh3rpzEcw/license.rar

LİNKLER ALINTIDIR. tekrar upload ile ugrasmayayım dedim.
rar şifresi soracak lisans: kartal0 (küçük harf ile)

tum bunları mustafa abinin ilk sayfada verdigi dosyaların icinden degistirdim aynı sekilde 1.sayfada yazılanları yaptım güncelleme vs (belki de gerek yoktur ama uzun yolu sectim rahat ettim)

SORUNSUZ CALISMAKTADIR GULE GULE KULLANIN
Emeğine sağlık kardeşim, dosyaları sisteme entegre ettikten sonra medi@skin'in son halini yeniden yüklerim, 2015 3. ay haritasında ne değişiklikler var bende merak ettim...

Token

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar elimizde mevcut olan flimleri R-NAV izleyebilmek için hangi programı kullanarak nasıl çeviriyorsunuz. Ayrıca youtube gibi yerlerden video indirirken hangi programı hangi formatta indiriyorsunuz

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Arkadaşlar elimizde mevcut olan flimleri R-NAV izleyebilmek için hangi programı kullanarak nasıl çeviriyorsunuz. Ayrıca youtube gibi yerlerden video indirirken hangi programı hangi formatta indiriyorsunuz
aTube Catcher programı ideal, MP4 formatında indirirsen sıkıntı yaşamazsın...