R-Nav için Medi@skin Lite Programı İndir !

nansi41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyler merhaba bende programı kurdum ekranda kırmızı simge belirdi ama açılmıyor acil yardım

bendeki sürüm 4.0.5 ti bu program ıle 4,0,3 oldu

sessiz mp3 acıyor ama kırmızı noktaya basıyorum program acmıyor

Son düzenleme:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Açılması lazım, program yüklendikten sonra upgrade.lgu dosyasını bellekten silmelisin.
Aracının kapıları kapalıyken anahtardan kapıları kitleyip aç sonra belleği takıp R-NAVı aç çalışır...

ksmysl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederiz. Elinize Emeğinize sağlık.

ksmysl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arayüzlerde sorun var tuş canfigirasyonları yapılmamış. Sadece clio arayüzü düzgün çalışıyor. Captur arizona indirdim yükledim fakat tuşlar çalışmadı. ayarlardan değiştirmek lazım galiba.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Arayüzlerde sorun var tuş canfigirasyonları yapılmamış. Sadece clio arayüzü düzgün çalışıyor. Captur arizona indirdim yükledim fakat tuşlar çalışmadı. ayarlardan değiştirmek lazım galiba.
Olabilir, normalde çalışması lazım, sadece ekran resmine logo ekledim, butonlar ise aynı...

ksmysl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olabilir, normalde çalışması lazım, sadece ekran resmine logo ekledim, butonlar ise aynı...
videoda anlattığınız skin çalışmıyor ben de. indirilen dosyadan captur teması yoktu clio vardı sonradan indirdim captur arizona olanı ancak tuşların hiçbirisi doğru çalışmadı. Clio olanda sorun yok. Temayı indirdikten sonra tekrar güncelleme gerekiyor mu? Captur temasının çalışanını ekleyebilir misiniz?

Token

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Video dosyalarını "video" mp3 müzikleri "mp3" Klasorlerin içinemi kopyalayacağız arkadaşlar.

Eğer bunların içine yükleyeceksek bu klasorlerın içinde farklı klasör koyabilirmiyiz

Örnek:video/aksiyon/aksiyon.mp4

video/yerliflim/yerliflim.mp4

gibi....

Son düzenleme:

mertali

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynen öyle tabi iç klasörler oluşturabilirsiniz.. /mp3/türk pop /mp3/Yabancı pop vs gibi klasörler oluşturabilirsiniz.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
İlk mesajdaki değişik ara yüz dosyalarını yeniden yükledim, linkler değiştirildi...

Moderatörün son düzenlenenleri:

Token

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün denedim arkadaşlar ve oldu. Çok güzelmiş ya değişik bir hava katıyor. Bu arada videoları Any Video Converter ile 720x480 avi formatında dönüştürdüm bir sorun olmadı gayet güzel. Ayarları aşağıdaki gibi yaptım Donma falan olmadı