R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
8- USB yi çıkarıp içindeki update.lgu dosyasını silerseniz her açılışta size tekrar tekrar güncelleme sorusu gelmez ayrıca mediaskini kullanmak için ilgili usbnin takılı olması gerekmektedir.

Bu sistemi kullanabilmek için illa usb takılı olacak, başka bir usb takarsak vey hiç bir şey takılmazsa R-Nav orjinal halinde mi çalışıyor ?

evet o usb takılı olması lazım yoksa bu sisteme geçiş yapacağınız kırmızı düğme görünmüyor.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
linkleri tıkladıgımda bos bir sayfa cıkıyor acaba benim pc de mi sorun var MEGA diye bir sayfa ama bos cıyor diğer arkadaslar acaba linkleri acabiliyorlar mı

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
linkleri tıkladıgımda bos bir sayfa cıkıyor acaba benim pc de mi sorun var MEGA diye bir sayfa ama bos cıyor diğer arkadaslar acaba linkleri acabiliyorlar mı

açılıyor hocam. ben sabah lite'yi indirdim şuanda 5.5 gb olan versiyonu indiriyorum megadan hemde acayip hızlı indiriyor

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yannız sistemde şöyle bi bug war , radyo açıkken video açarsanız radyo kapanmıyor hem radyo hem video sesi alıyorsnuz. dolayısıyla ortama girip çalan şarkıya pause yapıp öyle video açmanız gerekiyor. bide mp3leri media skin üzerinden çalamadım. klasore kopyaladım fakat açamıyor bunuda araştırmak lazım

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Basarsoft turkiye haritasini yukledim sorunsuz calisiyor

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Standart sistemimize dönmek için usb yi çıkartıp naviyi yeniden mi başlatıyoruz ve tekrar bu arayüzü kullanım içinde yeniden mi update etmemiz gerekecek? 2013 son çeyrek olan haritası zaten yüklü, bu sebep ile haritalı olan dosyaları kurmanın da bir gereğide yoktur sanırım. Tşk ler.

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Standart sistemimize dönmek için usb yi çıkartıp naviyi yeniden mi başlatıyoruz ve tekrar bu arayüzü kullanım içinde yeniden mi update etmemiz gerekecek? 2013 son çeyrek olan haritası zaten yüklü, bu sebep ile haritalı olan dosyaları kurmanın da bir gereğide yoktur sanırım. Tşk ler.

usbyi çıkarmanız yeterli tekrar kullanmak için aynı usbyi takıp başlatmanız yeterli herhangi bir yüklemeye tekrar gerek yok. haritalar içinde sizin aracınız yeni sayılır sanırım bende 2012 Q4 haritası var aracımı 2013 martta aldığım için ve yeni haritaya her güncellemede 69$ istiyor.

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Standart surume girmek icin power tusu var basiosun standarta donuyor, kendi kurulumunda tr harita yok, internetten indiriyosun gerekli klasorleri kopyaliyosin