R-Nav için yeni arayüz, video oynatma ve iGO

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Dosyaları indirdim, bunları usb bellektemi açacağız bilgisayarda açıp belleğemi atacağız ?

mtopacoglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O halde aygıta ilk yüklemeden sonra aynı usb de ki "video" ve "mp3" klasörlerine dosyalarımızı attık mı tamamdır . 16 gb üstü usb diskleri de tanır malum video lar hayli yer kaplayabilir :)

GhettoParty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haritasız diye belirttiğiniz sürüm hata veriyor sürekli şarkıda videoda v.s ayrıca ses alamıyorsunuz

şimdi full olanıı indiriyorum umarım bu öyle değildir

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bide igo8 in turkce dil dosyalarini buldukmu islem tamamdir

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
haritasız diye belirttiğiniz sürüm hata veriyor sürekli şarkıda videoda v.s ayrıca ses alamıyorsunuz

şimdi full olanıı indiriyorum umarım bu öyle değildir

videoda her codec uyumlu değil avileri açıyor ama mp4(mpeg) denedim açmadı bunun yanısıra açtığı dosyanın 1008 pixel i geçmemesi lazım sanırım 1920x1080 bir video oynatmaya çalışırsanız hata verir. Cihazın çözünürlüğü 800x480 diye biliyorum o düzeyde videolarda problem olmaması lazım. birkaç dosya da kendim deneyeceğim sonuçları paylaşırım.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
Elimde küçük hacimli usb bellek olduğundan ufak programı yükledim, kırmızı nokta çıktı tıklayınca ekran geldi, daha sonra yeniden güncelleme istemesin diye kurulum dosyasını silip tekrar taktığımda sadece içine attığım mp3 leri gördü, kurulum dosyasını yeniden atıp naviye takınca yine güncelleme istedi.
Haritasız sürümde hata olabilir mi ? Bu arada navinin sürümü 4.0.3

mstctp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elimde küçük hacimli usb bellek olduğundan ufak programı yükledim, kırmızı nokta çıktı tıklayınca ekran geldi, daha sonra yeniden güncelleme istemesin diye kurulum dosyasını silip tekrar taktığımda sadece içine attığım mp3 leri gördü, kurulum dosyasını yeniden atıp naviye takınca yine güncelleme istedi.
Haritasız sürümde hata olabilir mi ? Bu arada navinin sürümü 4.0.3

arabayı durdurup yeniden çalıştırdınız mı acaba program r-nav ilk çalışırken araya girerek aktif oluyor açıkken usbyi takınca çalışmayabilir.

*USTA

Genel Başkan
09-Aydın
arabayı durdurup yeniden çalıştırdınız mı acaba program r-nav ilk çalışırken araya girerek aktif oluyor açıkken usbyi takınca çalışmayabilir.
Kurulum dosyasını silip birde öyle deneyeyim, mp3 ve videoları programla gelen ilgili klasörlerin içine mi attın yoksa belleğe doğrudanmı attın ?