Renault Megane 2 Çalışmıyor

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Akün kaç senelik ? akünün verdiği akım gücü yeterli gelmediğinde marş motorundan o şekilde ses gelir ve araç çalışmaz kardeşim,yeni bir akü tak veya takviye yap aracına çalışacaktır...

Mustafa abicim şimdi baktım Aküm 3 seneyi doldurmuş. Takviye yaptırmanın bir zararı olur mu abi peki ?

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Takviye kablolarını dikkatli bağla ( + - ) ,takviye yapan araç çalışır durumda olsun sıkıntı olmaz kardeşim...

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Takviye kablolarını dikkatli bağla ( + - ) ,takviye yapan araç çalışır durumda olsun sıkıntı olmaz kardeşim...

Tamam abi çok teşekkür ederim. Bize okulda anlatılanların bir çoğu yanlış abi işte elektronik arabaya takviye yapılmaz itilmez diye öğrettiler :(

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Tamam abi çok teşekkür ederim. Bize okulda anlatılanların bir çoğu yanlış abi işte elektronik arabaya takviye yapılmaz itilmez diye öğrettiler :(
İtilmez derken vurdurmayın diye söylemişlerdir vurdurmak gerçekten zararlı,aracın aküsü zayıfsa ve yeni akü bulma şansın yoksa ne yapacaksın ?
Dedikleri bir yerde doğru lakin imkanın yoksa takviyeden başka şansın kalmaz kardeşim,araç çalıştığı anda takviye aldığın araçla bağlantısını hemen kesmeyi unutma, - kablosunu ayırman yeterli,birbirlerine sakın değdirmeyin...:eyv

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İtilmez derken vurdurmayın diye söylemişlerdir vurdurmak gerçekten zararlı,aracın aküsü zayıfsa ve yeni akü bulma şansın yoksa ne yapacaksın ?
Dedikleri bir yerde doğru lakin imkanın yoksa takviyeden başka şansın kalmaz kardeşim,araç çalıştığı anda takviye aldığın araçla bağlantısını hemen kesmeyi unutma, - kablosunu ayırman yeterli,birbirlerine sakın değdirmeyin...:eyv

Tamam abi Allah razı olsun. Çok haklısın abi yolda kalmaktan iyidir.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aküdür bence .

M3T0

Metin GÖKDELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
silecekler kafasına göre çalışıyormu peki ? akü gibi geldi banada

efsanea_06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soruna teşhis konulmuş zaten ama bende söyleyim sorun kesinlikle aküden kaynaklı.takviye yapabilirsiniz sıkıntı olmaz serviste de yaparlar yapılmaz diye bir kural yok.60A lik Renault aküyü yazın serviste 200 tl ye değiştirdim

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ben yanıyodum abi birbirine değdirdim.:))