Renault Megane 2 Çalışmıyor

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize çok teşekkür ederim. Bu sabah arkadaşımı çağırdım takviye yaptık çalıştırıp servise gittim ama maalesef servis kapalıydı. Normal bir ustanın yanına gittim akü %49 çıktı 10 km yoldan geldiğimi de belittim şarj oldu biraz dedim. EAS marka akü aldım 60 amper 12 V 2 yıl garantili. Aküyü aktarımlı olarak değiştirdi usta böyle radyo cod da istemedi.

vsgnn.jpg

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
silecekler kafasına göre çalışıyormu peki ? akü gibi geldi banada

Öyle bir sorun olmadı sadece startta basıp kapatıyordum halen ateşlemeye çalışıyordu.

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soruna teşhis konulmuş zaten ama bende söyleyim sorun kesinlikle aküden kaynaklı.takviye yapabilirsiniz sıkıntı olmaz serviste de yaparlar yapılmaz diye bir kural yok.60A lik Renault aküyü yazın serviste 200 tl ye değiştirdim

Teşekkürler hocam

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sorunu halletmene sevindim kardeşim,demek ki neymiş,araç takviye yapılabiliyormuş...:eyv

Kubica

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorunu halletmene sevindim kardeşim,demek ki neymiş,araç takviye yapılabiliyormuş...:eyv

Teşekkür ederim abi. Kesinlikle yapılabiliyormuş abi yok ECU yanar yok şu olur hepsi düzmece doğru yaptıktan sonra bir şey olmadığını gördüm. İyi kide varsınız.