Renault Megane Hakkında Sohbet & Muhabbet

sdt10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende bi soru sorayım cam filmi hakkında elim bu işe yatkın ilk arabam r9 brodwaydı filmleri kendim çektim ilk deneme olmadı gerçi 2. de hallettim:) şimdi meganada çekmek istiyorum yan camlar problem değilde arka camda resistanslar var diye güvenemym arka camda film varken resistans açtı bi arkadaşım cam tuzla buz oldu megane 2de geldi bu başımıza profesyonel bi filmcye çektirsem kullanablirmiyim rezistansları bilgisi olan yazarsa kafamda takıntı yapmasın

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim araçta film var kardeşim bir sıkıntısı yok..yan camları elin yatkınsa kendin yapabilirsin..arka cam biraz ugraştırıyor olmadı sadece onu filmciye yaptırırsın...

meganeomani

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim aracımdada sıtıkntı olmadı ama film attıgn gun hemen acmassan bişi olmaz

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bir sorum olacaktı ben profilimde fotoğraf albümü oluşturdum fakat bir türlü fotoğraf yükleyemiyorum nasıl yüklendğini kısaca açıklarmısınız şimdiden teşekkürler ve hayırlı geceler

cann96

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim megane 2 hb in radyosu heryerde güzel çekmiyo cızırtı yapıyor anten değişse sorun geçermi? klimanın güç artırma tuşu çalışmıyo :S ve araç çok havada ama babam yaya para vermez :D

tolga

Tolga NAGAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim megane 2 hb in radyosu heryerde güzel çekmiyo cızırtı yapıyor anten değişse sorun geçermi? klimanın güç artırma tuşu çalışmıyo :S ve araç çok havada ama babam yaya para vermez :D

Radyo sorunu yasıyanlar oldu anten kısmından oksitlenme yapmıs olabilir,bir anteni söküp o vida kısmını zımpara yaparsan düzelebilir.
Klima digital mi?
Megane cok havada haklısın ben coiloverla düsürdügüm halde yüksek geliyordu :D

sdt10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaliteli film olarak bi marka öneriniz varmı 2 numara ne koyu ne açık kullancam kalitesiz filmler gece görüşü engelliyo

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim bu megane 3 lerde aracı kitledikte sonra camlar açıkken aracyı kitleyip camların kendisi sonradna kapanmıyormuu

cann96

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Radyo sorunu yasıyanlar oldu anten kısmından oksitlenme yapmıs olabilir,bir anteni söküp o vida kısmını zımpara yaparsan düzelebilir.
Klima digital mi?
Megane cok havada haklısın ben coiloverla düsürdügüm halde yüksek geliyordu :D
radyo için denicem teşekkürler :D klima dijital yazın auto dan açıp kısıyom ayar çekiyom kışında bugu gidericiyi açıp kısıyoz o şekilde :D :D
babam ben onun havada oluşunu seviyorum zaten diyor :D

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim bu megane 3 lerde aracı kitledikte sonra camlar açıkken aracyı kitleyip camların kendisi sonradna kapanmıyormuu

o özellik var diyolarda ben scenicte denedim olmadı yada ben beceremedim..yapanlar videoya çekerse bizde görmüş oluruz:)