Renault Megane Hakkında Sohbet & Muhabbet

madmaxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
HAHAH eren dediniz arkadas benim 1.5 saatir incelediiim arabanın sahibmi hahah niye daha once solmionuz :pPP onunki 5cm süper abi.vben o aracda coilover sandıydım süper olmus confor cok gitmediyse haftaya takarım arkadas. Herkeze ilgiden cok tesekkür ederim.fk 60/40 dediin onler 60mıs arka kırkmı ooluo nerde satılıo ithal mi onlar?netde direk 5cm die die varda

Saygılar,

HAHAH eren dediniz arkadas benim 1.5 saatir incelediiim arabanın sahibmi hahah niye daha once solmionuz :pPP onunki 5cm süper abi.vben o aracda coilover sandıydım süper olmus confor cok gitmediyse haftaya takarım arkadas. Herkeze ilgiden cok tesekkür ederim.fk 60/40 dediin onler 60mıs arka kırkmı ooluo nerde satılıo ithal mi onlar?netde direk 5cm die die varda <br><br><br>Saygılar,

Moderatörün son düzenlenenleri:

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fk yay evren topçu satıyor sitemizde ( konusu var fk yay diye ) ,erende ondan aldı ama ölçüyü teyit al yinede belki 35 liktir ereninki tam emin değilim o konuda.

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane iyi hoş güzel araba ama çok yakıyor gibime geliyor benim.. :)
Gaz dayandıramıyorum sanki araca..

BamBam

Murat ÖZDEMİR ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane iyi hoş güzel araba ama çok yakıyor gibime geliyor benim.. :)
Gaz dayandıramıyorum sanki araca..

Hocam sen nettin, lpg'ye en uyumlu en tutumlu 1.6 motor diye anlatıyor herkes, ankara tayfasından bildiğim kadarıyla bizzat kullanıyoruz çok memnunuz..bence bi sorun vardır bi baktır derim...ne kadar yakıyor? Bence sen çok geziyosundur :D

madmaxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3,5 cm mi .5 cmmi bide /fk 40/60 ne bulamamadım hic bi yerde ya :)

madmaxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evren abiye msj attık dönmedi bu fk nasıl yay arkadaşlar.yoksam gidip kw takıcam . fk nın 40 mm varmıs 50 mm dio budakiler yok bide FK 40/60 ne oluyor anlamadım. AYrıca aracın 3.5 cm takılmıs yay gorudm yerli megana arka yüne havada yine havada arkadasım coilove fiyatı sorsum 2200 TL ye kadar düsştüler ama .vemem okadar para ya

FK amortisör patlatır diye korkuorum . günde 100km yapıorum gebze mebze sanai gidiorum. sert kullanıorum bide.

hırsılım agrasivim . esmer 25 yasındayım. canım sıkıldı geyik yapıorum yay takacam karar veremiyorum. .. fk yada kw sec . ama ispatla resim ver yada geliyim bakiim aracına

Moderatörün son düzenlenenleri:

burak528

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadslar megane 3 hb aracima jant takmak istiyorum onerileriniz varmi_

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadslar megane 3 hb aracima jant takmak istiyorum onerileriniz varmi_

Jant yok mu arabada :halay:halay

şaka bir yana aracın rengi nedir? nasıl ebatta bir jant istiyorsunuz. vs bu gibi bilgileride paylaşırsanız daha iyi yardımcı olabilir üye arkadaşlarımız

madmaxx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abartı bir şey istemiyorsan uygun fiyatlı olsun diyorsam Netten bak Ben taktırıcam simdi RS6 17 '' jant çok hoş bir jant . kumho 225/45/17 lastikle birlikte 1350 TL
Jantlar replica