Renault Servislerindeki Bakım Ücretleri-Siz Ne Ödediniz ?

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Disk değişince balatalarda mutlaka değiştirilir kardeşim ayrıca fren balatası garantiye girmesede disklerin girmesi lazım,balatalarda sıkıntı olmasa disklerde hasar oluşmazdı,MAİS e yaz bence...
bencede bir konusmak lazim maisle.. nereden sikayet edebiliriz

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Varmı bu aralar bakım yaptıran kışlık bakımlarınız nerde arkadaşlar :))

memo_16

Bilgi Girilmemiş
Pazartesi babam götürmüş bizim Scenic i akü değişti (sazanlar önceden değiştirdiklerinde 60 lık yerine 50lik taktı 1 sene sonra bitti garantiden değişti şimdi o da bitti ) yağ değişti filtreler falan değişmiş falan filan derken 510 TL mi ne tutmuş, tam bi kışlık bakım olmuş ama tuzlu olmuş sanki yer: Mais Bursa

MURATT TURAL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bakım fiyatları aslında fix , aracınız 4 yaş üstünde ise servislerde renaultun onaylı ürünü MOTRİO markasını kullanabilirsiniz Motrio ürünleri sanayide bulacağınız ürünlerden çok daha kaliteli ve hesaplı unutmayın ARACINIZA EN İYİ YETKİLİ SERVİSİ BAKAR ;)

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normal bakım ve akü fiyatı güzel uygun indirim az olmuş sadece olsun memnun kaldıysanız sorun yok kardeşim
Pazartesi babam götürmüş bizim Scenic i akü değişti (sazanlar önceden değiştirdiklerinde 60 lık yerine 50lik taktı 1 sene sonra bitti garantiden değişti şimdi o da bitti ) yağ değişti filtreler falan değişmiş falan filan derken 510 TL mi ne tutmuş, tam bi kışlık bakım olmuş ama tuzlu olmuş sanki yer: Mais Bursa

memo_16

Bilgi Girilmemiş
normal bakım ve akü fiyatı güzel uygun indirim az olmuş sadece olsun memnun kaldıysanız sorun yok kardeşim
şükürler olsun bi sıkıntımız yok ilk aldığımızdan beri tüm bakımlarını mais yapıyor zaten :eyv ama akü olayı biraz canımı sıkmıştı o zaman sadece o :S :eyv

byekom

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben bağdatlılarda çalışıyorum. sana özel yaptık onları :)

ilhan*

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 ay önce 45000 bakımı (motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi) değişenler sadece bunlardı sanırım. bide kaloriferden gelen cırıltılı ses için komple kalorifer sistemini söküp temizlediler toplamda 198 türklirası verdim.
bu bakımı bu fiyata konya motorlu araçlar haricinde bir servise yaptırabilirmiydim acaba yorumlarınızı alalım arkadaşlar

30000 bakımını 350 liraya yaptırmıştım bitek mazot filtresi farkı var 150 lira fark var ama arada. anlaşılan geçen sene bu kadar samimi değilmşiz servisle :)

Son düzenleme:

Onur Gönüllü

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 ay önce 45000 bakımı (motor yağı, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi) değişenler sadece bunlardı sanırım. bide kaloriferden gelen cırıltılı ses için komple kalorifer sistemini söküp temizlediler toplamda 198 türklirası verdim.
bu bakımı bu fiyata konya motorlu araçlar haricinde bir servise yaptırabilirmiydim acaba yorumlarınızı alalım arkadaşlar

30000 bakımını 350 liraya yaptırmıştım bitek mazot filtresi farkı var 150 lira fark var ama arada. anlaşılan geçen sene bu kadar samimi değilmşiz servisle :)

kampanya fiyatına yapmışlar :D %30 işçilik %30 yedek parça :D hayırlı uğurlu olsun..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bugün maltepe çalışır renault yetkili servisinde pasaklının 1. yıl bakımı yapıldı. İndirimle 265 tl ye geldi. polen-hava-yağ filtresi ve motor yağı değişti. bir de garantiden yakıt borusu bir şeyiyle ilgili 35 tl lik sanırım bir şey yapılmış.

özellikle dikkatimi çeken ve hoşuma giden nokta görevlinin bizimle birlikte aracın etrafında tur atıp çizik kontrolü yapması ve belirtmesi, ki sol arka lastiğin üzerindeki bölüme de sürtmüşler, dikkatimi çekmemişti hiç, eğer böyle yapmasaydı daha sonra insanın içine içine şüphe düşebilirdi acaba serviste mi oldu diye. daha önce gittiğim yerde bunu yapmamışlardı.

arkadaşlar bakım fiyatları aslında fix , aracınız 4 yaş üstünde ise servislerde renaultun onaylı ürünü MOTRİO markasını kullanabilirsiniz Motrio ürünleri sanayide bulacağınız ürünlerden çok daha kaliteli ve hesaplı unutmayın ARACINIZA EN İYİ YETKİLİ SERVİSİ BAKAR ;)

haklısınız, sistemden aynı fiyat çıkıyor, ancak bazı servisler 0 indirim yapıyor:) gerçi aradığım 4 servisten sadece biri yani aldığım yerdi indirim yapmayan :)