Reno 11 GTS Yakıt Problemi

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
tam tersi değil mi? çok kişiden duydum opet in katkılı gazının enjeksiyonlu araclarda problem çıkardığını. hatta ilave ettikleri katkı maddesi karbüratörlü araçların sabahları kolay çalışmasını sağlıyormuş. tabi bunlar başkalarının tecrübeleri. ama başkalarını tecrübelerinide deneyerek anlamaya çalışmak salaklık olur. her ne ise arabaya şimdi ısındım arkadaşlar. arabanın az yakması ne güzel birseymıs yaf :)
opetin gazı daha ince yapılı cok kacar cok yakar enjeksıyonlu degılse karburatorden içer opeti resmenn sabahları erken calısabılır ama cok yakar

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​muzaffere g,tmedınmı ?

süleymanerdoğan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle giderse dediğin yere gitmeme gerek kalmayacak inşallah gökhan. şuan ki hesaplara göre yakıtı iyi sorun yok hamdolsun.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
böyle giderse dediğin yere gitmeme gerek kalmayacak inşallah gökhan. şuan ki hesaplara göre yakıtı iyi sorun yok hamdolsun.

Km ye uzun yolda kaç yakıyor 1.4 motor ?
Ben alacağımda sürekli bir hesap içindeyim .
Her gün 80 km yol yapacağım düm düz çift şeritli yol .
90km/h hızı da geçmedden.

süleymanerdoğan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Km ye uzun yolda kaç yakıyor 1.4 motor ?
Ben alacağımda sürekli bir hesap içindeyim .
Her gün 80 km yol yapacağım düm düz çift şeritli yol .
90km/h hızı da geçmedden.

kadir bey şehir içi 23-24 kuruş yakıyo uzun yolda 20 kuruşa düşer. tabi aracın bakımlı olup olmaması bu sayıları biraz değiştirebilir.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kadir bey şehir içi 23-24 kuruş yakıyo uzun yolda 20 kuruşa düşer. tabi aracın bakımlı olup olmaması bu sayıları biraz değiştirebilir.

Şu önümde ki ayların hepsi benim bir REnault 11GTS alma arefem :eek:
Kafam çok kilitlendi hemde çok bakalım ne olacak :)

süleymanerdoğan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu önümde ki ayların hepsi benim bir REnault 11GTS alma arefem :eek:
Kafam çok kilitlendi hemde çok bakalım ne olacak :)

benım gts yi satabilirim size kadir bey. ben alalı yaklaşık bir ay oldu. aldıktan sonra arkada film vardı filmi çıkarttım, aracın arkası çok yüksekti orjınal halıne getirdim. hava filtresi, devirdaim pompasını değiştirdim. kapılarını ayarlattım. yani biraz daha eli ayağı toplandı aracın. müsait bir zamanda aracın fotolarını foruma atacam en kısa zamanda inşallah.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benım gts yi satabilirim size kadir bey. ben alalı yaklaşık bir ay oldu. aldıktan sonra arkada film vardı filmi çıkarttım, aracın arkası çok yüksekti orjınal halıne getirdim. hava filtresi, devirdaim pompasını değiştirdim. kapılarını ayarlattım. yani biraz daha eli ayağı toplandı aracın. müsait bir zamanda aracın fotolarını foruma atacam en kısa zamanda inşallah.

TAbi fotoğraflarını ggörmek isterim :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş