RFC -*** Uyemize yardım Kampanyası :D Clio_34 Acil bekleniyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Birilerinin mağduriyetiyle dalga geçmek iyi bi iş olmamış sonuçta, bu makara da olsa.

Diger konuya gecip muhabbeti olursan mandalina ablada olayin farkinda ordan esinlenip geldik sorun yok o karakterde birisi degilim

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diger konuya gecip muhabbeti olursan mandalina ablada olayin farkinda ordan esinlenip geldik sorun yok o karakterde birisi degilim

Okudum merak etme, ben kendi fikrimi söyledim.

cnk52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hahahaha görünce koptum ya :D
benziin yok yok gaz pardon mazot alalım tabeki :D

Diyerek ufacık olan gerginliğin yerini eğlenceye bırakmak istiyorum. :)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
genşşler ortamı germeyın beyaa... zati gerginim... ıslık
ufaktan esprık takılmalar olmuş...bişi yok... böle giderse bende yardım kampanyası açacam gendüme zati... moda oldu baksanıza... cezayı birine ödetmeli... artanıyla da Jeep BMWX6 felan alırık... :cool:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
mandalina görmemiş henüz, şimdiden onun yerine teşekkür edeyim gökhan kardeşim, böyle ince düşünceye sopa almaz eline mandalina, benzeriz kendimizle baştan biz dalga geçeriz malum, rfc de makaraya alına alına süper şoförler olacağız inşallah :aytuğ

bu arada bebeği doğunca ne hediye alacağımız kesinleşti:aytuğ

Bana bisi olursa paralar benım hesapta durcak yollamam bende hehehe

çok çakal gördüm burada seni hehe

Açık edeyim madem. Mandalina ablama laf yok! Hemcinslerimi korur kollarım bi depo fullenecekse öle yardım kampanyasına fln bırakmam gider fullerim. Konu kapansın Gökhan kardeşim. :aytuğ

olay budur! hatice aplaaa şey ben de mazot koysam diyorum ama dur benzindi di mi benim alacağım (qw)

diye şaka yapayım derken 45 km lik falan benzinim kalmış olduğunu hatırladım allahın sopası yok :loll kendime.

Birilerinin mağduriyetiyle dalga geçmek iyi bi iş olmamış sonuçta, bu makara da olsa.

ortada parasızlıktan dolayı mazot alınamaması sorunu olmadığından ve mandalina zaten kendisi ve akrabaları da şakaları patlattığı için gökhan kardeş bu kampanyayı başlatmış, yoksa tabii hoş olmazdı.

hahahaha görünce koptum ya :D
benziin yok yok gaz pardon mazot alalım tabeki :D

Diyerek ufacık olan gerginliğin yerini eğlenceye bırakmak istiyorum. :)

:eyv

genşşler ortamı germeyın beyaa... zati gerginim... ıslık
ufaktan esprık takılmalar olmuş...bişi yok... böle giderse bende yardım kampanyası açacam gendüme zati... moda oldu baksanıza... cezayı birine ödetmeli... artanıyla da Jeep BMWX6 felan alırık... :cool:

hayırdır daciacı abi ben ciflemeyince trafik kesiyor cezayı sen seç hangisi daha iyi 12 3

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende parasızlıktan demedim ki zaten, hepimiz yolda kalabiliriz.Bana biraz garip geldi bu başlık ondan söyledim

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bende 1 depo mazot istiyorum bu yeni RS ime,pardon benzinmiydi yoksa...:D

536386_10151216671189536_1122023624_n.jpg

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
CiFci apla, tabiki senın cıflemen daha ıyı... böle kaçak-komik cezalardan ıyıdır... :cool:
Parası bişi deel, indirimli 54 TL öder geçerizde... trf.ceza suçlaması komik yersiz ve keyfi yani... :berbat
Kafama çok sekte verırse, muhtelif imkanlarımızı (siyasi-idari-mali-adli) kullanabılırız ayrı mevzuu...;)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...