RFC -*** Uyemize yardım Kampanyası :D Clio_34 Acil bekleniyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 34 ablam duygularima tercuman olmussun tesekkuru borc bilirim hati abla sanada tsk .. Forumda son gunlerde tatsiz olaylar tartismalar banlanan uyeler sitemizi cekemeyenlerin saldirilari falan derken ortam gerildi bu sekilde sakalasmalar takilmalar uyelerin arasindaki sevgi bagini arttirir .. Baska amac yok yanlis dusunen arkadaslar bi daha dusunsun derim

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cakallik konusunu caktirma kirisirizz :aytuğ

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
CiFci apla, tabiki senın cıflemen daha ıyı... böle kaçak-komik cezalardan ıyıdır... :cool:
Parası bişi deel, indirimli 54 TL öder geçerizde... trf.ceza suçlaması komik yersiz ve keyfi yani... :berbat
Kafama çok sekte verırse, muhtelif imkanlarımızı (siyasi-idari-mali-adli) kullanabılırız ayrı mevzuu...;)

takmayasın daciacı abim, sağlık olsun, başının gözünün, dacianın sadakası :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
GunCeLl

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mandalinadan baska herkes gordu yaw :)

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
uu sabah geldim ama konuyu görmemişim :) yoksa utandımmı :))))

gökhan süper olmuş kampanya hesap durumu nedir clio ile çakallık yapıp yatmak yok benzin ay şey mazot parasının üstüne :)))

gözlerimden yaş geldi duygusallıktan değil gülmekten yaa her birinizin yorumu ayrı güzel :))

kaç gündür beni gören bunun espiirisini yapıyor zaten bu kampanya süper oldu koptum burada :))

yanlış anlama olmaz konuyu okuyunca zaten o günde espirisini yaptığımızı şakalaşarak yazdığımızı görmüşsünüzdür sorun yok bence hatta gökhan çok iyi noktalardan espirilerini yapıyor

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet arkadaslar.. UyecanLarımızdan oLan xxxx Ablamıza yardım kampanyası baslatıyorum.. Dostluk kardeslık nedır gosterelım. Benzini sey pardon Mazotu bitmesin yolda kalmasın :D isim vermedim konuya gelınce kenısı bana fırcayı atacaktır :D Clio34 abLaaa Yardım et.. Dipnot: Clio_34 abla icin değil bu kampanya :D

hatırı sayılır yardım olmazsa sopayı görürsün sen bak :) :aytuğ:aytuğ:aytuğ:aytuğ

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İşte Gökhan'ın beklediği cevaplar.. :aytuğ

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynen valla Mustafa abinin dediği gibi kaşınıyon sen.. hehe Sonra bi de senin için yardım kampanyası başlatmayalım.. hihi hehehehe

yardımları hiç etmeye kakarsa düşünelim bu şıkkı :) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...