RFC -*** Uyemize yardım Kampanyası :D Clio_34 Acil bekleniyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok ya ben biliyorum az sonra gelir Gökhan.. :D Yapmaz öyle şeyler.. :D

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Suha pampa caktirma su anda alanyada benzin sey pardon mazot paralarina coktum petrol actim hem omur boyu tatil yapacam hem petrolden gelsin paralar :D mandalinaya kimse bisey demesin sakin :aytuğ

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
burada bence sorun yok çünkü o gün mağduriyetle ilgi forumda olan herkes yardımcı olmaya çalıştı bilgilerini dileklerini paylaştı işin sonunda komik bir nedenden tüm geceyi hatta günüde geçirdiğimizi öğrenince gökhanla espirisini yaptık kaldiki gökhanda aramızdaki sohbete binayen espiri yapma hakkını kendinde görebilir seviyesini bozmadan sınırları içinde şakalaşmış bence bu konuda sorun yok olmazda
Tesekkuur ederim :eyv bekledigim aciklamaydi :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
olur bana uyar hatiden bir depoooooo gökhanın hesabındaki tüm paraaaaaaaa maraspiden gökhanın hesabındaki tüm parasının miktarı kadarrrrrr varmı artıran :)

sen iş değiştir hemşire hehe

Abla valla bu iş en çok sana yaradı.. hihi

hehe hakikaten hehe

evet duruya rfc den bir depo mazottttt :)))

gelirken bidon bidon getirsek peşimize güvenlik güçleri takılır mı acaba hehe

Suha pampa caktirma su anda alanyada benzin sey pardon mazot paralarina coktum petrol actim hem omur boyu tatil yapacam hem petrolden gelsin paralar :D mandalinaya kimse bisey demesin sakin :aytuğ

yok yok bence iş değiştirirken bu girişimci ve fırsatçı ruhu değerlendirmek lazımhehe

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hem pampa diyon hemde çatır çutur yiyon paraları bensiz.. :( Bi de ömür boyu tatil yapacam diyon :mad: Bende burda sana laf dedirtmeyecem diye uğraşıyom.. :sinirli Var mı böyle katu nkalık.. :beer
yok yok bence iş değiştirirken bu girişimci ve fırsatçı ruhu değerlendirmek lazımhehe

Hocam bence Gökhan uçtu gitti gelmez artık buralara.. :D Bi tane de audi alır bizi de unutur.. hihi hehe

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Yok ya ben biliyorum az sonra gelir Gökhan.. :D Yapmaz öyle şeyler.. :D

ummadığın taş baş yarar demişler

sanki kulaklarım çınlar gibi oldu :))

Tesekkuur ederim :eyv bekledigim aciklamaydi :)

rica ederim kardeş

sen iş değiştir hemşire hehe

hehe hakikaten hehe

gelirken bidon bidon getirsek peşimize güvenlik güçleri takılır mı acaba hehe

bak bu iş değiştirme konusunda üstüme çok geliyorsun şu sıralar avuçlarımda kaşınıyor şöyle yardım paralarına dokunanları tarasammı katillik te meslek değilmi :))

güvenlik güçlerinden korkma benim ilimdekilerine rastlarsan sorun yok atarız parmak :)

Hem pampa diyon hemde çatır çutur yiyon paraları bensiz.. :( Bi de ömür boyu tatil yapacam diyon :mad: Bende burda sana laf dedirtmeyecem diye uğraşıyom.. :sinirli Var mı böyle katu nkalık.. :beer

Hocam bence Gökhan uçtu gitti gelmez artık buralara.. :D Bi tane de audi alır bizi de unutur.. hihi hehe

bak bak sende gördün işte kimden yana durman gerektiğini ee tecrübe yenen kazıkların bileşkesidir :))))

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ummadığın taş baş yarar demişler
Hiç sorma abla yaa ummadığım taş başımı yardı.. hihi

bak bak sende gördün işte kimden yana durman gerektiğini ee tecrübe yenen kazıkların bileşkesidir :))))
Şu an Gökhan'dan cevap bekliyorum.. :aytuğ Safım ona göre belli olacak.. hihi :aytuğ

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

yaw dur satma hemen bizi para artacak gibi sanada benim petrolde oto yikama acicaz :D gelir petrolle ortak :D audi falan hikaye ustaninn autoshowda resim cektigi meggy 3 RS alcam iki tane ... Bi sana bi bana.. Para kazanmaya baslayalim mandalinanin parasini cikartip verecem bide isi onin parasiyla is kurdugumuz icin omur boyu mandalinaya benzin sey pardon mazor bedava olacak :D oto yikamada :D

Şu an Gökhan'dan cevap bekliyorum.. :aytuğ Safım ona göre belli olacak.. hihi :aytuğ
:)

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş

Yine kandırılcam ağzına bir parça bal çalıp malı hamuduyla götürcek uyanık ol :):D

yaw dur satma hemen bizi para artacak gibi sanada benim petrolde oto yikama acicaz :D gelir petrolle ortak :D audi falan hikaye ustaninn autoshowda resim cektigi meggy 3 RS alcam iki tane ... Bi sana bi bana.. Para kazanmaya baslayalim mandalinanin parasini cikartip verecem bide isi onin parasiyla is kurdugumuz icin omur boyu mandalinaya benzin sey pardon mazor bedava olacak :D oto yikamada :D

:)

yermi mandalina bunu hıı ne planlar hazırlıyor kimbilir sana :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...