RFC -*** Uyemize yardım Kampanyası :D Clio_34 Acil bekleniyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Açık edeyim madem. Mandalina ablama laf yok! Hemcinslerimi korur kollarım bi depo fullenecekse öle yardım kampanyasına fln bırakmam gider fullerim. Konu kapansın Gökhan kardeşim. :aytuğ

ooo hati teşekkür ederim hemcinsim :)
ama dur ya sen bir depo diyorsun bak kampanya ömürlük benzin şey mazot parasını karşılayacak gibi :)))

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Birilerinin mağduriyetiyle dalga geçmek iyi bi iş olmamış sonuçta, bu makara da olsa.

burada bence sorun yok çünkü o gün mağduriyetle ilgi forumda olan herkes yardımcı olmaya çalıştı bilgilerini dileklerini paylaştı işin sonunda komik bir nedenden tüm geceyi hatta günüde geçirdiğimizi öğrenince gökhanla espirisini yaptık kaldiki gökhanda aramızdaki sohbete binayen espiri yapma hakkını kendinde görebilir seviyesini bozmadan sınırları içinde şakalaşmış bence bu konuda sorun yok olmazda

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende hepcinsime laf ettirmem.. hihihihi Olurda Yardım edemezse ben ederim.. :tony Gardaşımın canı sağolsun.. :beer

olur bana uyar hatiden bir depoooooo gökhanın hesabındaki tüm paraaaaaaaa maraspiden gökhanın hesabındaki tüm parasının miktarı kadarrrrrr varmı artıran :)

Sühacan

Süha TUTSOY, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olur bana uyar hatiden bir depoooooo gökhanın hesabındaki tüm paraaaaaaaa maraspiden gökhanın hesabındaki tüm parasının miktarı kadarrrrrr varmı artıran :)
Abla valla bu iş en çok sana yaradı.. hihi

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
mandalina görmemiş henüz, şimdiden onun yerine teşekkür edeyim gökhan kardeşim, böyle ince düşünceye sopa almaz eline mandalina, benzeriz kendimizle baştan biz dalga geçeriz malum, rfc de makaraya alına alına süper şoförler olacağız inşallah :aytuğ

bu arada bebeği doğunca ne hediye alacağımız kesinleşti:aytuğ

çok çakal gördüm burada seni hehe

olay budur! hatice aplaaa şey ben de mazot koysam diyorum ama dur benzindi di mi benim alacağım (qw)

diye şaka yapayım derken 45 km lik falan benzinim kalmış olduğunu hatırladım allahın sopası yok :loll kendime.

ortada parasızlıktan dolayı mazot alınamaması sorunu olmadığından ve mandalina zaten kendisi ve akrabaları da şakaları patlattığı için gökhan kardeş bu kampanyayı başlatmış, yoksa tabii hoş olmazdı.

:eyv

hayırdır daciacı abi ben ciflemeyince trafik kesiyor cezayı sen seç hangisi daha iyi 12 3

evet duruya rfc den bir depo mazottttt :)))

Bende 1 depo mazot istiyorum bu yeni RS ime,pardon benzinmiydi yoksa...:D

536386_10151216671189536_1122023624_n.jpg

ustaaaa kampamyamı baltalama yahu sen bu aracı sat parasınıda bana yardım kampanyasına yatır bak senin sorununuda çözmüş olduk bir taşla iki kuş :) :D

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gökhan nerdesin yetiş. Şu işe bi çare bulalım.. hihihihi

mandalina

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
ben geldim gökhan gitti yoksaaaaa yoksaa hesapta birikenleride mi anaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :))

Sühacan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abla korkuttun Gökhan'ı kaçtı adam yaa.. :p hihi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...