S40 nasıl bilirsiniz?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç düzgün ise ,sorunsuz ise 2000 lira ya kafala ya biliyorsan takas'la gitsin . 2000 model bir araç'ta boya pek önemli değil . Önemli olan motor'da sıkıntı olmasın.
Araç diri duruyorsa , masrafı falan yoksa gözünün yaşına bakma derim .

fabrika verisi 11.6 şehir içi diyor kullananların 13 litre civarı bi yakıt sarfiyatı olduğunu söylüyolar (benzinde) tüpte 50 liraya 130 km gidiyormuş uzun yol değerleri iyi 6 7 litre civarı ama ben 7 litre benzinle şehir içi 100 km geziyorum:S şehir içi uçuk rakam nerdeyse 2 ye katlıyor :S beni bozar eğer bu rakamlarsa :S

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi volvo sahibi olarak yorum yapıyım istersen :) araç temiz ve bakımlıysa inanılmaz keyif alıcağın bir araba sürüşü yolda gidişi çok farklı, Parça konusunda sana bilgi olması için Volvo Yedek Para ZNT Otomotiv 0312 278 58 05 VOLVO ANKARA bu siteyi öneririm en azından yedek parça fiyatları hakkında bilgin olur,

Volvo nun en büyük sorunu bence piyasası cok hızlı bir satışı yok, Kısmet işidir ama öyle hadi deyince satamazsın, Ben Xc90 kullanıyorum şimdi triger seti değişicek Yetkili servisin istediği rakam 1200 TL, öğrendiğim kadarı ile megane ların bile yetkili serviste bu fiyatlara değişiyormuş, Parça sıkıntısı çekmezsin, özel servislerde yada ustanda 150 tl yi bile bulmaz periyodik bakımların, Benim araç için 200 Tl istiyorlar oda polen filtresine kadar değişirse.

Yakıt konusunda genelde fabrika verilerinin altında yakar Volvo'lar sakin kullanırsan tüketimleri az oluyor ama bu aracı hiç kullanmadım bilmiyorum o yüzden kesin bir yorum yapmak istemem yakıt konusunda.

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bakım fiyatları uygun güzel bir ekpertiz ile bence alabilirsin araç iyi duruyor.

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi birazdan çıkıp aracı göstericez abimizi bekliyoruz. yalnız küçük bi sorun var kardeş benim arabayı kaçırmış yerinde yeller esiyor :D bi aracı gösterelim bakalım nasılmış :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence güzel araç, değerlendir derim.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu renk ile çok harika bir volvo yapabilirsiniz :)
BBS RS Gold takıp aracı süründürdüğünde çıkacak görüntüyü düşünemiyorum bile .
modifiyeye yatkın bir renk :)

19bao07

Bilgi Girilmemiş
volvo bu yaa..aynı kasa 1.8 bulgaristanda bı arkadasımda vardı , yok böyle bi rahatlık.. çok iyi araçtı , konforu gidişi süperdi.. eğer aracın yürüründe motorunda sıkıntı yoksa al tepe tepe kullan derim ben.. taş gibi arabadır..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Sağlam ve konforlu araç bunlar,şehir içinde 11-12 litrenin altına düşüremezsin,ilandaki arkadaş 35 kuruş yazmış ama sallamış...

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabayı götürdük ostim sanayiye yeni geldim. :) boyalı yerler doğru çıktı. araçın çook çook rahat bi kullanımı var dehşet rahat diyebilirim hidrolik direksiyon kuş gibi göstergeler biraz fazla sade geldi ama iyi okunuyor.. gelelim götürdüğümüz ustanın söylediklerine araç biner binmez hafif bi sağa çekme fark ettim zaten ordan çukura düşmüş rot başı ve amatisör değişmesi lazımmış. beyindede hava akışmetresi bide klima kompresör arızası çıktı.. ustaya sordum parçalar değişim olursa 1200 masrafı çıkar dedi bende arkadaşa 1400 teklif ettim olur olmaz olur olmaz öle devam etti akşam bi ailesiyle konuşucak okeylerse sanırım alıyorum :D

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
S40 Alacaksan 2.0 Yada 2.0 T Al Temiz Bir Volvo İstiyorsan Ankarada Bolca Bulunur İyi Arastirmak Lazim Bu İlandaki Ekmegi Yenmis Bana Gore