S40 nasıl bilirsiniz?

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S40 Alacaksan 2.0 Yada 2.0 T Al Temiz Bir Volvo İstiyorsan Ankarada Bolca Bulunur İyi Arastirmak Lazim Bu İlandaki Ekmegi Yenmis Bana Gore

aslında ilandaki araç benim baktığım araç değil ilanda değil araç koymamışlar ilana birebir aynısı jantlarına kadar ilandakinden daha temiz duruyor.. bizim volkswagen ustasunada uğradık iyidirde 1.9 t4 leri var dedi onlar daha iyi oluyomuş ama nesi iyi bilmiyorum o kadar konuşamadık bakalım yaa akşam ararım dedi arasında bi uyarsa ona ben 1400 den fazla vermem çıkan masraflarla zaten 600 lira zaradayım benim hesabıma göre 3000 istiyodu benim aracı 12 e sayıyor 15 ede kendininkini veriyor 3000 ve 1200 olunca 4200 e çıkıyor araç ki o zamanda ben zaten yanaşmam mantıklı değil.. :)

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş aradı:) peder beyi 2500 almadan vermezmiş... çook uğraştım diyor ama araç öle satılmaz mış takasta mevcut arızaların lafı edilmezmiş... bende dedim benim bildiğim o iş kafa kafaya takaslarda olur hem teklif eden sensin hem fark istiyosun hemde aracı mevcut arızalarıyla veriyosun 2500+1200 3700 lira para yapar dedim kalsın kardeş aracımdan ben memnunum diyip kapattık konuyu gerçi ben kapadım o ikna edicem falan diyorda ikna etsede ben bu olaydan soğudum. yakıtı vergiside makül değil yani... olay ben takas edelim demişim gibi bi şey oldu :D dost ile ye iç alışveriş etme dedikleri bu sanırım kısmette yokmuş napalım meggyle devam yardımlarınız için teşekkür ederim :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Önemli olan arkadaşlığı kaybetmemek .
Otomobiller her zaman satın alınır .

Ayrıca dediğin gibi sanki sen teklif etmişsin gibi olmuş . Hakkınızda hayırlısı olsun.