Sağ dikiz aynasini kirdim nereden temin edebilirim???

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın

Yusuf bey bazı otomobil sürücüleri varki onlarda bunu hakediyorlar;
Ben yıllardır her 2 sinide kullanıyorum ve genelleme yapılmasına son derece karşıyım olayım budur.
Hem motorcu hem otomobilcisin demek, sebep ikiye katladı desene... :)

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun bu parçayı doğru dürüst biryerlerde bulamazsınız sanırım ama piyasaya bir bakın olmadı son çare yetkili servis.

Bu arada o motorsikletliyi dövmedinizmi bana denk gelecekki pişman edicem onu davar gibi yolun tam ortasından seyirediyorlar gıcık oluyorum:mad:
HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Motorculara yol verdiler de onlar mı gitmedi :D dolmuşçusu bi dert taksicisi bi dert adam yerine koyan yokki yıllarca paketçilik yaptım çektiğim rezilliği bi ben bilirim halimizdende anlayın yani. kardeşim hemen dövüyonuz :D

wawseng

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim içinde öyle katılıyorum,herzaman kontrollü tedbirli olmayı ilke edinmişimdir,çoğu konuda takıntırıklı biriyimdir,arabada kapıları kitlerim bütün kapıları kontrol ederim kitlenmişmi,evden cıkarken aynı şekilde kapıyı iterim fln,kavşaklarda yola çıkarken işim acelede olsa 3-4 kez sağı solu arkamı izlerim,araç sollarken yol tek yönse sol arkayı defalarda bakarım...bu böyle uzar gider...işin özeti bu huyumun şükürler olsun hiçbizararını görmedim Allah tüm inananları korusun inş,binbir hadise duydum anlattım yeri geldi yaşadım...şükürler olsun ciddi bir olaya ne sebep oldum ne de şait,Allah göstermesin inş,buarada yalan olmasın itiraf ediyorum küçükken komşunun kömürlüğünü yakmıştım:) fişek bayramında 3 aylara girerken,ah çocuk aklım işte,şimdiki aklım olsa yardım cagırır su mu bulur elimden geleni yapardım,konu biraz saptı ama sizinle paylaşmak istedim affınıza sıgınarak:)

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Motorculara yol verdiler de onlar mı gitmedi :D dolmuşçusu bi dert taksicisi bi dert adam yerine koyan yokki yıllarca paketçilik yaptım çektiğim rezilliği bi ben bilirim halimizdende anlayın yani. kardeşim hemen dövüyonuz :D

Öyle tabi Kardeşim dövülürmğ hemen bizler medeni insanlarız lafın arasında yazmış bulundum ama şöyle bir kanun varya sürücü isen direksiyona oturduğun an % 2 bir kusrun var dolayısı ile herkesin kusru kabahatı var konuşmaya gelsek bu konu eminimki 200 sayfayı bulur :) artık şu dönemde bu trafikte kimse haklı değil herkesin kusuru var cidden bak :D

Iconcanımın R-Nav Sisteminden Tapatalk 4 İle Gönderildi.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Hem motorcu hem otomobilcisin demek, sebep ikiye katladı desene... :)

Evet yıllardır ne rüzgardan vazgeçebildim ne otomobilden hatırlar isen 3 yıl önce %180 promil alkollü kucağında rakı şişesiyle direksiyona oturmuş bir DAVAR bana ters yönden çarpmış sol omzumu kırmıştı bayılmadan son hatırladığım bir teyzem(ne olayı görmüş ne trafik bilgisi var olan bitenden bi haber)yerde kanlar içinde yatan ben CANAVARA bağırıyordu deli gibi gidiyorlar deli ohh iyi olmuş(süratim 40'tı bu arada adam bana ara sokaktan pati yaparak çıkış yapıp ters yöne girerek çarpıyor!)....:sinirli:sinirli:sinirliBu kadarmı önyargı olur,bu kadarmı düşmanlık bilmem şimdi niye bu kadar hassas olduğum anlaşılıyormudurroadfox

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun motorcular ve şöförler arasında hep sıkıntı var bu aralar. Yetkili servisten başka çare görmüyorum malesef

cupido

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Yusuf bey bazı otomobil sürücüleri varki onlarda bunu hakediyorlar;
Ben yıllardır her 2 sinide kullanıyorum ve genelleme yapılmasına son derece karşıyım olayım budur.

kerem bey genelleme yapmadım bi okuyun evet öle arac kullananlar var ama aracı görüyorsun motor bir anda cıkıyor aynada görünmüyor bile bide yaptıkları