Sağ dikiz aynasini kirdim nereden temin edebilirim???

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, kimseye bir şey olmaması sevindirici. kolay halledersiniz umarım. en çok korktuğum şey aynalara ve akşam farlara zarar gelmesi:(

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet yıllardır ne rüzgardan vazgeçebildim ne otomobilden hatırlar isen 3 yıl önce %180 promil alkollü kucağında rakı şişesiyle direksiyona oturmuş bir DAVAR bana ters yönden çarpmış sol omzumu kırmıştı bayılmadan son hatırladığım bir teyzem(ne olayı görmüş ne trafik bilgisi var olan bitenden bi haber)yerde kanlar içinde yatan ben CANAVARA bağırıyordu deli gibi gidiyorlar deli ohh iyi olmuş(süratim 40'tı bu arada adam bana ara sokaktan pati yaparak çıkış yapıp ters yöne girerek çarpıyor!)....:sinirli:sinirli:sinirliBu kadarmı önyargı olur,bu kadarmı düşmanlık bilmem şimdi niye bu kadar hassas olduğum anlaşılıyormudurroadfox

ön yargının nedeni 100 motorcudan ancak 10 max 15 tanesinin tüm kurallara uyuyor olması abi senin hassasiyetini anlıyoruz tabiki ama sende ön yargının bu oranlardan dolayı kaynaklandığını tahmin ediyorsundur aslında.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
ön yargının nedeni 100 motorcudan ancak 10 max 15 tanesinin tüm kurallara uyuyor olması abi senin hassasiyetini anlıyoruz tabiki ama sende ön yargının bu oranlardan dolayı kaynaklandığını tahmin ediyorsundur aslında.

:bant:bant:bant

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yuhhh :) bana sadece ayna lazım :)

clio ile ben de sadece aynayı kırma başarısını göstermiştim bir kere,
sanayide aynacı var, herif bir pompacının yanında küçücük bir tezgahta sırf bu işi yapıyor, gittim 3 dk. da takıverdi, ben bir sorayım ona yalnız clio-4 e uyumlu düşmemiştir daha kardeşim yaa, yine de sorarım

sen de yine bir sanayiyi yokla, belki sırf bu işi yapan biri vardır kıyıda köşede

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Emin olun trafikte kendini bilmez araç sürücüsü sayısı kendini bilmez motosiklet sürücüsü sayısına oranla çok çok daha fazla ancak motosiklet sürecek cesaretleri olduğu için suçlu hep motosiklet sürücüleri olarak lanse ediliyor.

Halkımız motosiklet çetelerinin olduğu filmlerin etkisinde fazla kalmış olacak ki hep bizi suçluyor ama emin olun Kerem abi çok haklı. Dün adamın biri bana "80'le geliyorum sokaktan, görmüyor musun koskoca arabayı" diye bağırıyor, ana caddede olduğum halde beni suçlu çıkartmaya çalışıyorsa bir motosiklet sürücüsüne düşünmeden çarpardı zannımca. Ondan sonra "canavar gibi kullanıyorlar motorları, sürat yapıyorlar, öcüler, tuu kaka pis" Hiç kimse kusura bakmasın ama gerek o adama sıktığım biber gazı yüzünden, gerekse de ettiğim küfürler yüzünden böylelerinden özür mözür dilemem ben.

Emin olun motosiklet sürücüleri trafiğin en masum çocuklarıdır. Sadece arzuladıkları şeylerin peşinden gidebilecek cesarete sahip oldukları için haksızlığa uğramaları da insanoğlunun doğasındandır...

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
olaya çok düz kafalı bakıyosunuz ben burda motorcuları suçlamıyorum ön yargının nedenini anlatmaya çalışıyorum. araç sürücülerinin çoğunda da kurallara uyamama durumu var. sizin yaptığınız şu oluyo ben kurallara uyuyorum tüm motorcular uyuyo demek istiyorsunuz. Ama ben öyle demiyorum bakın kurallara uyan motorcuların hakkını veriyorum.

bu arada kawasaki motorum var.Rüzgarın tadını çok iyi biliyorum. ben kendim tüm kurallara tamamen uyan bir motorcuyum ve çok da iyi bir şöförüm( Muğladan Trabzona yanlız gelebilecek kadar ) ama bu demek olmuyoki tüm araba kullananlar muhteşemler. İşte aynı mantıkla düşünün tüm motor kullananlarda muhteşem değiller.

o zaman bu ülkede Dolmuşçu, doğancı, ağır vasıta kullananlar diye bir kesimde var % 80'i trafiği mahvediyor ama %20lik kesimi kimse düşünmüyor.

Kamyon gördük mü bunlar aracının cüssesine güveniyor uzak duracaksın dersiniz
Dolmuşçular zaten trafiğin içine ediyo
Doğancılar da daha 100 metreden apaçi oluyo

bu düşünceleri yalanlayabilecek olan var mı aranızda. YOK !

Çoğunluk kötü olduğu zaman ön yargı oluşur, ve benim cümlemde size karşı yapılmış tek laf yokken bu kadar yazı yazılmasına gerçekten sinir oldum.

neden aranızdan biri çıkıp Apaçi olmayan doğancıları, kurallara tamamen uyan kamyoncuları, ve gayet efendi çalışan dolmuşçuları savunmuyor acaba çok merak ettim !

Son düzenleme:

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Emin olun trafikte kendini bilmez araç sürücüsü sayısı kendini bilmez motosiklet sürücüsü sayısına oranla çok çok daha fazla ancak motosiklet sürecek cesaretleri olduğu için suçlu hep motosiklet sürücüleri olarak lanse ediliyor.

Halkımız motosiklet çetelerinin olduğu filmlerin etkisinde fazla kalmış olacak ki hep bizi suçluyor ama emin olun Kerem abi çok haklı. Dün adamın biri bana "80'le geliyorum sokaktan, görmüyor musun koskoca arabayı" diye bağırıyor, ana caddede olduğum halde beni suçlu çıkartmaya çalışıyorsa bir motosiklet sürücüsüne düşünmeden çarpardı zannımca. Ondan sonra "canavar gibi kullanıyorlar motorları, sürat yapıyorlar, öcüler, tuu kaka pis" Hiç kimse kusura bakmasın ama gerek o adama sıktığım biber gazı yüzünden, gerekse de ettiğim küfürler yüzünden böylelerinden özür mözür dilemem ben.

Emin olun motosiklet sürücüleri trafiğin en masum çocuklarıdır. Sadece arzuladıkları şeylerin peşinden gidebilecek cesarete sahip oldukları için haksızlığa uğramaları da insanoğlunun doğasındandır...

olaya çok düz kafalı bakıyosunuz ben burda motorcuları suçlamıyorum ön yargının nedenini anlatmaya çalışıyorum. araç sürücülerinin çoğunda da kurallara uyamama durumu var. sizin yaptığınız şu oluyo ben kurallara uyuyorum tüm motorcular uyuyo demek istiyorsunuz. Ama ben öyle demiyorum bakın kurallara uyan motorcuların hakkını veriyorum.

bu arada kavasaki motorum var kışlık giysilerine 5bin TL yazlık giysilerine 3bin TL kaskınada 800 euro para verdim.Rüzgarın tadını çok iyi biliyorum. ben kendim tüm kurallara tamamen uyan bir motorcuyum ve çok da iyi bir şöförüm( Muğladan Trabzona yanlız gelebilecek kadar ) ama bu demek olmuyoki tüm araba kullananlar muhteşemler. İşte aynı mantıkla düşünün tüm motor kullananlarda muhteşem değiller.

o zaman bu ülkede Dolmuşçu, doğancı, ağır vasıta kullananlar diye bir kesimde var % 80'i trafiği mahvediyor ama %20lik kesimi kimse düşünmüyor.

Çoğunluk kötü olduğu zaman ön yargı oluşur, ve benim cümlemde size karşı yapılmış tek laf yokken bu kadar yazı yazılmasına gerçekten sinir oldum.

neden aranızdan biri çıkıp Apaçi olmayan doğancıları, kurallara tamamen uyan kamyoncuları, ve gayet efendi çalışan dolmuşçuları savunmuyor acaba çok merak ettim !

Relax agalar verilmek istenen mesaj verildi alındı sanıyorum daha fazla tırmalamanın alemi yok arzu edilirse başka başlık altında devam edebiliriz ki gerek yok bence,burada ana sorun clio-4 aynası tepkimizde motorcu camiasına DAVARLAR-ÖLMEYİ HAKEDİYORLAR şeklinde talihsiz kelimeler kullanılması idi gereği yazıldı vs vs vs şimdi kalp kırmanın gönül koymanın sinir olmanın vs alemi yok hepimizz kardeşizz:aytuğSaygılarımlaroadfox

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio-4 ayna kırıldı, nasıl temin ederim GÜNCELİİİİİ:)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

bu arada kavasaki motorum var kışlık giysilerine 5bin TL yazlık giysilerine 3bin TL kaskınada 800 euro para verdim.Rüzgarın tadını çok iyi biliyorum. ben kendim tüm kurallara tamamen uyan bir motorcuyum ve çok da iyi bir şöförüm( Muğladan Trabzona yanlız gelebilecek kadar ) ama bu demek olmuyoki tüm araba kullananlar muhteşemler. İşte aynı mantıkla düşünün tüm motor kullananlarda muhteşem değiller.

Dikkat ederseniz doğrudan size yüklendiğim ya da motosiklet sürücülerini ya da otomobil sürücülerini doğrudan haklıdır haksızdır şeklinde yargılamadım. Diğer mesajlarıma da göz atarsanız ne demek istediğim çok daha açık bir biçimde görülecektir. Tepkimiz Kerem abinin de dediği gibi "ölmeyi hak ediyorlar" mantığıyla bakanlara ve bu mantıkla araba kullananlara.

yusuf_hoca

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
clio ile ben de sadece aynayı kırma başarısını göstermiştim bir kere,
sanayide aynacı var, herif bir pompacının yanında küçücük bir tezgahta sırf bu işi yapıyor, gittim 3 dk. da takıverdi, ben bir sorayım ona yalnız clio-4 e uyumlu düşmemiştir daha kardeşim yaa, yine de sorarım

sen de yine bir sanayiyi yokla, belki sırf bu işi yapan biri vardır kıyıda köşede

var diye duydum hocam bakalım Allahtan ayna dağılmadı sadece kırıldı şu an hâlâ işe yarıyor :) kaskodan olumsuz cevap gelirse öyle birşey yapacaz artık...