Sahibinden.com da Araç Satışı Hakkında Anket

Bu site hakkındaki fikrim...

• Kullanılan toplam oy
    63

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aslında kullanışlı piyasa takibi yapmak bakımından iyi listenize eklediğiniz araçların hangilerinin satılıp hangilerinin satılmadığını görebiliyosunuz misal bi mavi megyy vardı çook çook temiz ama aracın fiyatı uygun dıştan temiz makina 2 yıl oldu hala ilanda araçta bi şey var bu aşıkar..10 lira dedin mi bide temizse araba durmuyor ama 12 13 yazdın mı çook bekliyosun satılması için.. eğer piyasası hızlı bi aracın yoksa burdan satabiliyorsun ama araç piyasa bulan bi araçsa pazara 1 girer 2 girer 3 demez satılır gider zaten :) bizim eski hurdayı bi ara satılığa koymuştum burdan kayseriden bi usta aradı hazır et gelip alıcam dedi sülüman sanki.. o ara niye aramadın ben satarken? parayı yeni denkleştirdim dedi. ben aracı ilana 2010 temmuzunda koymuştum 3 ay sonra mı ne kendi kalkmıştı adam herşeyini not almış arabanın dedim ilanda değil olsun ben takip ediyodum şimdi alıcam şimdide ben satmıyorum dursun dedim kaldı öle haa değince piyasası olmayan araç gitmiyor malesef :(

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla ben canim sikildikca ilanlara hep bakarim csz megane ve motosikletimi burdan bakarak almistim gayet basarili faydali
Bi site

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arada bakmaya girerim ama kimseye güvenmiyorum orda tanıdıklarımın haricinde.:eyv

memo_16

Bilgi Girilmemiş
piyasayı az çok oradan takip ederim ilgilendiğim araçlar için, ama daha ne alım nede satım yaptım o site üzerinden :D

lagunaaski

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben üç aracimida o siteden sattim ancak bu son aracimi bekliyorum

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiden İstanbul arabaları ucuzdu . Sahibinden sayesinde pahalandı .

İlan verdim satamadım .

nyagiz

Necati YAĞİZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eskiden İstanbul arabaları ucuzdu . Sahibinden sayesinde pahalandı .

İlan verdim satamadım .

kesinlikle insanlar şu kafayla ilan koyuyorlar aracım yeni 3-4 bin fazladan koyalım biri çıkar alır .dursun internette gibisinden

geçen aradım birisini trabzonlu adama diyorum bu ilan koyulmuş 2 ay öncesinden satıyormusunuz arabanızı? diyor -araba ne zaman koydum -sen kaç vereceksin çok ilginç çok

piyasada 40 liralık araca 43 44 liradan aşağı ilan yok nerdeyse hakikaten sahibinden sayesinde pahalandı

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anket hep negatif seçeneklerle dolu bari bir tane olumlu bi seçenek olsaydı :D Ben arabamı sahibinden üzerinden sattım. Ayrıca araba haricindede bir çok elektronik eşya aldım sattım. Ürünler ve araçları gerçek olması gereken değerlerinde yazarsanız alış satışta bir problem yaşamazsınız. Çok yararlı bir site olduğuna inanıyorum.

edo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 tane araç sattık hepsini sahibinden.com aracılığı ile sattık. Hiç birinde de sahibinden.com a komisyon ödemedim. Ha belli bir miktar komisyon almalarında bence sakınca yok.