Sahibinden.com da Araç Satışı Hakkında Anket

Bu site hakkındaki fikrim...

• Kullanılan toplam oy
    63

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arabam.com alternatif olabilir

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kullanmadım bu siteyi, aracımı alırkende Ankaradan oto pazarından aldım.;)

croman

Burak ÖZKAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben aracımı ordan aldım yay far telefon daha ufak ufak tonla şey aldım
megane coupe gibi araçlar eğer internette satılmazsa başka biryerde satılmaz çünkü alıcısı az tüm türkiye görmeli ha bir megane 2 olsa hiç uğralmam hertürlü gider zaten

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Site güzel bir site,buradan hiç araç satmadım ama çok araç aldım,ilan yenilerken para işi gıcık

fth001

Fatih ERİŞEN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eski haliyle çok iyiydi. Herkes istediği kadar ürün koyabiliyordu böylece bol ürün bol rekabet oluyordu. Şu anda sadece alım satım işiyle uğraşanların kullanabileceği bir site haline gelmiş, dükkan aç ve ikinci ilan için para öde gibi saçmalıkları sitenin yoğunluğunu azaltıyor. Araba konusunda araba.com şu anda daha iyi gibi. Focus'u iki yerde ilana verdim araba.com'da daha çok insan bakmış.

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski cazibesine yaptıgı kısıtlamalar ile yitiriyor bence mevcut ilanın suresi bitip guncelleseniz bile ktanızdan dusuyor sanki yeniden ilan acmıs gibi
arac alımı satımı için ise bir kişinin birden fazla arabası olamaz gözüyle bakıyorlar heralde
zaten su sistemi adam gibi işletseler get sisteminden dunya kadar para götürüyorlar ama sanalpazar bu gidişle daha cazip hale gelicek

MeHMeT

RFC Polisi
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben 2 araç aldım ve 2 sini de buradan sattım.(biri symbol biri tipo).Ben memnun kaldım ama sistemlerinde değişiklik oldu mu bilmiyorum. Ne doping verdim ne para. sadece tipo için 20 gün bekledim symbol 1 haftada satıldı. Allah nasip ederse 3. arabamı da internetten alacağım.tabi 1 sene sonra sıfır araba alma işine girmezsem:)

humerus06

Uğur YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizde 3 tane sattık 2 tanede almıştık :)

SrC@N

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şuan ki megan ım 3. aracım.Diğer iki aracımı da bu siteden sattım ve ikisini de "1" gece de sattım.
Tabi bunda aracın temizliği,detaylar vs önemli etkisi var.
Ayrıca 30 a yakın al sat işlemim var hiç birinde de sıkıntı yaşamadı iki tarafta..

ömer61

Ömer PANCAR, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
3 senede 3 araç sattım 2araç aldım ayrıca yedek parça aldım çokta yedek parça sattım ama ne hikmetse ilan verme sayısına fazlasıyla sınırlama getirdiler...