Scenic II ön sunroof camı.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Esen hanım bu arada sadece ön sunroof ( hareketli olan ) camı değişecekse işçilik çok ama çok basit. Sunroof'un ön cam kısmını söküm takımı 10dk sürer. tabi ki sunroof 'un ileri geri gitmesini sağlayan kızak tutamakları eğer duruyorsa dediğim gibi işçilik neredeyse sıfır olması gerek. Hatta size yardımcı olsun diye yarın sunroof ön camı tutan vidaları resmine çeker burada paylaşırım.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

erasersurvey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle Hanım efendiye geçmiş olsun dileklerimi iletmek istiyorum.
Yusuf Bey;
Verdiğiniz bilgiler ve bu bilgileri destekleyen fotoğraflarınız için teşekkür ederim. Benim sunroof problemim var ama fotoğraf çekemediğim için henüz sözle anlatmak zorundayım. Ön taraftaki perdesi monteli değil ve ben nasıl monte edileceğini çözemedim. Ankarada ikamet ediyorum aslında. Sizin aracınıza bakarak ve sizin fikirlerinizden faydalanarak o sıkıntımı çözmek istiyorum. Nasip olursa fotoğraflarını bu akşam çekebilirim.
İlginize şimdiden teşekkür ederim.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
erasersurvey Arkadaşım merhaba, sunroof ön taraftaki perde takılışı oldukça basit. müsaadeniz olursa gündüz gözü ile yukardan perdenin bağlantı resmini çekip bu resim üzerinden anlatırım. işlem basit.

ersin78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar esen hanımın başına gelen bu üzücü durum şimdi benim başıma geldi ,seyir halinde hafif çukura düştü teker sanrouf acıktı patladı bu kadar basit bir şekilde sadece camı lazım yapan yaptıran alan biri beni yönlendirebilirmi çok sinirim bozulduyüksek fiyat cıkardılar komple değişecekmiş ayaklar arka cam falan yok özel cam yok şöyle yok böyle ulan bu kadar özelde niye basit bir sebepten patlar anlamış degilim camı bu kadar özel olmayan bir araç alacağım :)