Scenic II ön sunroof camı.

ersin78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence al

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhaba arkadaşlar ben ömer ve madur olan esen hanımın kardeşiyim arabayla ben ilgileniyorum ve hala camsız kullanmaktayız aylardır çıkma cam arıyorum bir türlü bulamadım ankarada bir yer 1200 tl istedi çıkma orj cama sizce almalımıyım

Değerli arkadaşım aramıza hoş geldin öncelikle. Esen Hanımla görüştüğümüzde Bulgaristan dan bir tanıdık vasıtasıyla alacaklarını söylemişti. Demek ki olmadı. ben o zamanda kendisine Konyada satılan komple sunroof camı önermiştim.(yanılmıyorsam komple sunroof takım halinde 750 civarı idi ) bilmiyorum hala duruyor mu da . duruyorsa bence değerlendirin. Bakın Ersin bey Bursa da yaptırmış. kendisiyle irtibat kurun. memnun ise böyle bir seçenekte düşünülebilir. olmadı hurdacıları aramalısınız ( Ankara için Yıldız hurda sanayi güven Renault ). Tekrar geçmiş olsun. Esen hanıma ( ablanıza ) selamımı ve hürmetlerimi iletin lütfen. saygılarımla.

erasersurvey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
erasersurvey Arkadaşım merhaba, sunroof ön taraftaki perde takılışı oldukça basit. müsaadeniz olursa gündüz gözü ile yukardan perdenin bağlantı resmini çekip bu resim üzerinden anlatırım. işlem basit.

Yusuf Bey madem Ankaradasınız sizinle tanışmakta isterim. Benim aracım daha önceden kazalı olduğu için malesef hangi orjinal soketine oturtmak lazım bilemedim. Aslında benim araç vidalanacak yerleri bakımından meraklısının avuçlarını kaşındıracak cinsten. Benim canım gidiyor ama cesaretim yok toplayamam diye :D

En kısa zamanda sizinde müsait olduğunuz bir zamanda görüşmek ve görüşlerinizi almak isterim. Ankara da Batıkentte oturuyorum.

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yusuf Bey madem Ankaradasınız sizinle tanışmakta isterim. Benim aracım daha önceden kazalı olduğu için malesef hangi orjinal soketine oturtmak lazım bilemedim. Aslında benim araç vidalanacak yerleri bakımından meraklısının avuçlarını kaşındıracak cinsten. Benim canım gidiyor ama cesaretim yok toplayamam diye :D

En kısa zamanda sizinde müsait olduğunuz bir zamanda görüşmek ve görüşlerinizi almak isterim. Ankara da Batıkentte oturuyorum.
İnşallah tanışırız değerli kardeşim. Benim yer uzak. Ankara Kazan ilçesine bağlı TAİ(TUSAŞ ) / AKINCI HAVA ÜS deyim. hafta içi mesai yoğun. birde mesai düzeni farklı. haftaya gece mesaideyim. saat 15 de işe başlayıp gece 24:00 'a kadar. haliyle gündüz dinlenme ile geçiriyorum. Ama kesin söz vermeyeyim ; inşallah diyeyim haberleşir görüşürüz.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinde de 750 liraya komple cam tavan satan var. Ona baktınız mı

BADMAXX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sahibinde deki yan sanayi oturtamayabilirler diye endişeleniyorum

BADMAXX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
üyelik tarihime bakarsanız yeni üye olmadığımı anlarsınız yusuf bey yıllardır reno kullanıcısıyım bu aracı da kardeşime ben önermiştim fakat şu sunroof sebebiyle baya araçtan soğudu

yusuf29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üyelik profilinize bakmadım.form sitesinde de hatirlamadim. Kusura bakmayın. Bu araclar donanım olarak yüksek olduğundan kesinlikle kasko şart. Birde büyük şehirde yaşıyorsanız kasko olmazsa olmaz. Keşke araç kasko lu olsaydı anahtarı servise atıp is bitimi keyifle geri alirdiniz. Neyse artık. Olan oldu. Yapılabilecek şeylere bakmak lazım.

BADMAXX

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç zaten kasko lu fakat kasko yaptırmadan önce sunroof kırıldı bunu kasko ya yaptırmak da bana pek etik gelmiyor

Srknylmzz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar...svenic 2 sanrof camını yan sanayi taktırıp memnun kalan varmı acaba..