Silindir Kapağı mı ? Silindir Kapak Contası Mı ?

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Kadir
Kapak çatlaksa tamiri var ama önermiyorlar
Yei veya çıkma temiz üst kapak işini görür
Genede son ihtimal bunu değerlendirin

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir kaç gün daha dursun böyle bakalım ne olacak .

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Konuyla alakalı pek bi bilgim yok geçmiş olsun Kadir.. Forumda böyle konuların tartışılmasından bilgi alınıp verilmesinden çok hoşlanıyorum.. İnş ucuz yollu halledersiniz..

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim kapakta çatlak yoktu conta yanmıştı kapağa yine de işlem yapıldı hararet görmüştü araç.ancak yanma odalarında su varsa mutlak surette kapakta bir sorun vardır veya contada ezilme vs gibi sorunlar vardır.bunların hepsi tek tek kontrol edilmeli.sırf bu sebepten dolayı r19 dan soğur insan yav...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim kapakta çatlak yoktu conta yanmıştı kapağa yine de işlem yapıldı hararet görmüştü araç.ancak yanma odalarında su varsa mutlak surette kapakta bir sorun vardır veya contada ezilme vs gibi sorunlar vardır.bunların hepsi tek tek kontrol edilmeli.sırf bu sebepten dolayı r19 dan soğur insan yav...
Şöyle söyleyim , Renaulttan soğudum .
İnşallah conta ezilmiştir yada yanmıştır .

Şuan Megane almaya çalışıyoruz , Dizellere bakıyorum hepsi haşat , benzinliler daha cazip geliyor ( 2004-2009 Megane 2 Sedan )

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapak tamir olacak ( Mümkünse )
Motor bugün - yarın açıldı açılacak .

Sanayiye gidersem fotoğraf çekerim .

Bu arabayı yaptırıp satacaz bune leş bir arabadır , 2000 TL yi geçti masrafı .
97 BMW alıp 3000 TL masraf etseydik ömürlük araba olurdu..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Kadir, Megane iyidir illaki o civardan mı alacaksınız arabayı Ankara'dan falan bulunur temiz megane...

Meqqy_19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kapak tamir olacak ( Mümkünse )
Motor bugün - yarın açıldı açılacak .

Sanayiye gidersem fotoğraf çekerim .

Bu arabayı yaptırıp satacaz bune leş bir arabadır , 2000 TL yi geçti masrafı .
97 BMW alıp 3000 TL masraf etseydik ömürlük araba olurdu..

Şans birazda kardeşim bizim arabada sorun varmış dede sonra milleti r19 dan soğutma :)
Bizdekine gram masraf yapmadan aldık 3 sene bindik sattık mesela.. İyisi denk gelmemiş demekki sana.. :)
Megane 2 değil 1 alın kafanız kuş olsun.. Seneden seneye motor yağı değiştirmeye gidersin sanayiye bide sanayidekileri ziyarete :)

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Kadir, Megane iyidir illaki o civardan mı alacaksınız arabayı Ankara'dan falan bulunur temiz megane...
Bu arabayı yaptırıp satacaz . Bu ayın 28 inden sonra Ankara ve İstanbul ekibi tetikte olsun her an baskın yapabiliriz 12 3

Şans birazda kardeşim bizim arabada sorun varmış dede sonra milleti r19 dan soğutma :)
Bizdekine gram masraf yapmadan aldık 3 sene bindik sattık mesela.. İyisi denk gelmemiş demekki sana.. :)
Megane 2 değil 1 alın kafanız kuş olsun.. Seneden seneye motor yağı değiştirmeye gidersin sanayiye bide sanayidekileri ziyarete :)
Şans değil abi , kaç tane ustaya gittiysek Bu motorlar kapak çatlatma veya conta yakmada bire bir , bu yüzden kimseye tavsiye etmiyorum K7M Motoru . Gidişi güzel ama para varsa R-19 değil de 1.4 16V Symbol , Megane tercih edilmeli
Megane 1 konusuna gelince :D
Kafam Sunroof'a kilit qw ,
Megane 2 Dynamique + Tekno Paket + Konfor Paketi :D Bu sefer Full + Full düşük Kilometrede araç alacaz .

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun