Siyah bijon kapağı hakkında...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Selamlar RFC,

Clio 4 araçımın orjinal jantlarını, orjinal siyah jant ayarında boyatmıştım. Bijonları boyatmadım sonuçda zorlanarak kullanılan bir ekipman olduğu için. Şimdi bu bijonlar için plastik yada ona benzer siyah bijon kapağı arıyorum. Konu hakkında bilgisi olanların yardımcı olmalarını rica ederim. Teşekkür ederim.

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eger var ise cook guzel duracagi kanaitindeyim umarim bir ornekli oneri gelir.

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Biraz siyah boya birde sulu boya fırçasıyla boyayıver abi...:eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Biraz siyah boya birde sulu boya fırçasıyla boyayıver abi...:eyv

Aslında jantlar boyanırken istersen boyayalım dedi çocuklar, ben sabit bir parça olmadığı söküp takarken bijon anahtarı ile boyasına zarar gelir dökülür diye boyatmadım. Bu alternatifi düşünüyordum. Araştırmaya başladım. 2.-tl. tanesi, bu opelin üretimi 17 mm ise bijonlarınız olur dediler. Olmaz ise 5 iş günü içinde iade edebilirsiniz dediler.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut abi opellerin siyah uzun bijon kapaklari var bende kullaniyorum tekini 2 liradan almistim hem guzel hemde dusme sansi yok sahibindende teki 5lirayi bulmustum aman diyim sakin alma o fiyata

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut abi opellerin siyah uzun bijon kapaklari var bende kullaniyorum tekini 2 liradan almistim hem guzel hemde dusme sansi yok sahibindende teki 5lirayi bulmustum aman diyim sakin alma o fiyata

Uyarın için teşekkürler Murat. Konu içinde ilettiğim linke bakabildin mi? bu kapaklar mı? senin kullandıkların. 2.tl. kredi kartı ödemeli alabiliyorsun.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyarın için teşekkürler Murat. Konu içinde ilettiğim linke bakabildin mi? bu kapaklar mı? senin kullandıkların. 2.tl. kredi kartı ödemeli alabiliyorsun.

Linke dikkat etmemisim simdi baktim abi bu fakat bunun 2 çeşidi var uzun olanindan almani tavsiye ederim cunku bu cok iceride kalıyor dedigim biraz daha disarida ama kesinlikle disari cikmiyor hatda birazdan bende olani yuklerim bu konu altinda abi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Linke dikkat etmemisim simdi baktim abi bu fakat bunun 2 çeşidi var uzun olanindan almani tavsiye ederim cunku bu cok iceride kalıyor dedigim biraz daha disarida ama kesinlikle disari cikmiyor hatda birazdan bende olani yuklerim bu konu altinda abi

Tamam teşekkür ederim.

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş