Siyah bijon kapağı hakkında...

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle Güle Kullan Aykut Abi Çok Dışarı Çıkmadı Değilmi Sınırda Yani Tam

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bende beğenmedim pek abi parlak olsa daha iyi olurdu sanki...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Evet piyano black parlak görünümlü jantlarda mat ve plastik bir bijon kapağı emanet gibi duruyor. Fikir alış verişi için teşekkürker...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslara katiliyorum abi :-(

HUAWEI - U8850 16 GB Cihazımdan Tapatalk 2 İle Gönderildi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Güle Güle Kullan Aykut Abi Çok Dışarı Çıkmadı Değilmi Sınırda Yani Tam

Çıkık olması gerek biraz yoksa çıkarırken zorlanır insan. Murat resimlerini koymuştum, bakabildin mi?

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkık olması gerek biraz yoksa çıkarırken zorlanır insan. Murat resimlerini koymuştum, bakabildin mi?

Aykut Abi Sıkma Canını Sakın Gayet İyi Sadece Eğerki Çok Fazla Çıktığını Düşünüyosan Demir Testeresi İle En Küçük Olanlarından Tabi Uçlarından 1er Cm Kendin Kesersin Daha Oturaklı Olur Biraz Daha İçeride Olur Orjinalinden Fark Kalmaz Abi Dediğim Gibi Tabiki Eğer Çok Fazla Çıkıksa Abi

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir

Aykut Abi Sıkma Canını Sakın Gayet İyi Sadece Eğerki Çok Fazla Çıktığını Düşünüyosan Demir Testeresi İle En Küçük Olanlarından Tabi Uçlarından 1er Cm Kendin Kesersin Daha Oturaklı Olur Biraz Daha İçeride Olur Orjinalinden Fark Kalmaz Abi Dediğim Gibi Tabiki Eğer Çok Fazla Çıkıksa Abi

Biraz çıkık ama dediğin gibi inceden bir kesme işlemi ile bu sorun çözülür. Tam oturduğunda çıkartmada sıkıntı olur mu? bunu hesaplamak lazım..

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıkartma Sorun Olmaz Abi 2 Tane İnce Düz Tornovida İle Çıkartılabilir.Lastikçilerde Bunların Aletleri Var Zaten Bazılarıda Cımbız Gibi Birşeyle Çıkarıyor

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Çıkartma Sorun Olmaz Abi 2 Tane İnce Düz Tornovida İle Çıkartılabilir.Lastikçilerde Bunların Aletleri Var Zaten Bazılarıda Cımbız Gibi Birşeyle Çıkarıyor

Teşekkürler açıklama için, yarın bakayım..

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz daha içerde olsa ve parlak siyaha boyansa çok daha güzel olur abi, hayırlı olsun..