Siyah bijon kapağı hakkında...

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Opelin bijon kafa ile renault farkli. yanlis hatirlamiyorsam Renault 19 Opel 17. Ben sirf o kapaklar icin uzun bijon yaptirirken kafalarini 17 yaptrdim. Gerci Allah razi olsun yapan firma bijonlari siyah yapmis ama olsun:)

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Bu mevcut 16" clio 4 bijonlarına uyacaktır değil mi? Senin jantlar farklı olduğu için teyidini almak istedim..

mhurat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aykut abi benim orjinal jantlarim evin bodrumunda suan spordayim istersen cikistan sonra bi bakim haber veririm

karpuz

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ben boyayı tercih edeceğim hem çalınması açısından hem de jantların durumu malum :) Ama siyah kapak senin jantlarda nokta atış olur :eyv

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Abi ben boyayı tercih edeceğim hem çalınması açısından hem de jantların durumu malum :) Ama siyah kapak senin jantlarda nokta atış olur :eyv

Teşekkürler, bunu ince ince hesapladım ve jantların finalini bu kapaklarla yapacağım. Sonra ki aşama krom eksoz aksesuarı olacak Allah kısmet eder ise...

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Aykut abi benim orjinal jantlarim evin bodrumunda suan spordayim istersen cikistan sonra bi bakim haber veririm

Teşekkürler Murat sana zahmet bakıp bana dönersen bende yarın siparişini ona göre geçeceğim.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Abi daha yeni eve gectim sabah erken kalkicam araci boya korumaya vericem ilk isim senin kapaklara bakmak erkenden haber vericem

Tamam acelesi yok sen bak işlerine teşekkürler... Bu arada şimdi den boya korumanı güzel günlerde sağlıçakla kazasız, belasız ve arızasız kullanmanı Allahımdan dilerim..