Slim subwoofer hakkında ??

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Az önce nette dolaşırken gözüme çarptı slim bass diye acaba arabasında kullanan veya hakkında bilgisi olan var mı ?
rfp3slim.jpg

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla pahalı olduğunu biliyorum ,ben onun yerine stepneyi alıp yerine gömdüm bası yine yerden tasarufum oldu..

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin arabaya 1000lik wofer yeter 38 cm fazla gelir yıkar geçer arabanı demedi deme kapatırsın teybi bi müddet sonra bassdan dolayı :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok fazla büyük bass rahatsız eder :eyv

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alp abide clio 3 için slim bass bakıyordu bir ara :) konuyu görünce cevaplar :eyv

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla pahalı olduğunu biliyorum ,ben onun yerine stepneyi alıp yerine gömdüm bası yine yerden tasarufum oldu..
Abi bizim stepne aracın altında ama stepne yerıne olmaz karısık bı sıstemı var bunun bı ara resmını ceker gosterırım :eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltuk altı bak o zaman , bence koltuk altıda yeter ve bagajda fazla yer kaplamaz .birde fazla bass arabada zamanla tıkırtıya neden olacaktır onuda göz önünde bulundurun.

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bakma boyle slimlere felan direk al 1000lik jbl wofer 150 160 tl ye sıfır kabinli o senin arabaya yeterde artar bile hem yerde kaplamaz zaten portlu bagaj lazım olursa 2 saniyede sokersin :eyv zaten fazlada yer kaplamıyor benim bagajda bildigin ilk yardım cantası kadar yer kaplıyordu :D

koltuk altı bak o zaman , bence koltuk altıda yeter ve bagajda fazla yer kaplamaz .birde fazla bass arabada zamanla tıkırtıya neden olacaktır onuda göz önünde bulundurun.

yorumunun altına imzamı atıyorum 38 lik cadenceyi taktıgımdan beri arabanın zangırdamadıgı yer kalmadı :D yakında depo kapagı felan düsücek :D

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence bakma boyle slimlere felan direk al 1000lik jbl wofer 150 160 tl ye sıfır kabinli o senin arabaya yeterde artar bile hem yerde kaplamaz zaten portlu bagaj lazım olursa 2 saniyede sokersin :eyv zaten fazlada yer kaplamıyor benim bagajda bildigin ilk yardım cantası kadar yer kaplıyordu :D

yorumunun altına imzamı atıyorum 38 lik cadenceyi taktıgımdan beri arabanın zangırdamadıgı yer kalmadı :D yakında depo kapagı felan düsücek :D
Abi ben o zaman ya 25 yada 30 cm lıklere bakarım fazlasına gerek yok bıde bı sey daha sorcam koltugun arkasını deldırmek ıstemıyorum anfi yi bass kabının arkasına delıp montojlasak sorun olur mu acaba ?