Slim subwoofer hakkında ??

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi ben o zaman ya 25 yada 30 cm lıklere bakarım fazlasına gerek yok bıde bı sey daha sorcam koltugun arkasını deldırmek ıstemıyorum anfi yi bass kabının arkasına delıp montojlasak sorun olur mu acaba ?

bende istemiyordum deldirmek ama deldirdim simdi soktum anfileri emin ol belli bile olmuyor delindigi kardesim için rahat olsun :eyv ama olur woferın arkasınada yanında felanda montajlarsında sıgarmı bilmem sen jbl 1000lik wofer al 140 150 tl sıfır kabinlisi daha üstüne daha pahalısına gerek yok :eyv

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

onur2ran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet güzelmiş çok şirin yerde kaplamıyor fazla acaba kaç cm diye geçiyor bu ve bass ı hissedebilirmiyim arabada yeterince ??

20cm
mediamarkt da bulabilirsin
Alpine kalitesi tartışılmaz

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende istemiyordum deldirmek ama deldirdim simdi soktum anfileri emin ol belli bile olmuyor delindigi kardesim için rahat olsun :eyv ama olur woferın arkasınada yanında felanda montajlarsında sıgarmı bilmem sen jbl 1000lik wofer al 140 150 tl sıfır kabinlisi daha üstüne daha pahalısına gerek yok :eyv
Zaten kafamdakı rakamlarda onlar fazlasına gerek yok :eyv

Renault

Süper Moderator
34-İstanbul
alp konuyu görünce cevaplar.oda slim power bass bakıyor.300 TL'ydi yanlış hatırlamıyorsam 300 RMS.Büyük kabinli bass alırsan bagajından yararlanamassın sıkıntı yaratıyor.

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
alp konuyu görünce cevaplar.oda slim power bass bakıyor.300 TL'ydi yanlış hatırlamıyorsam 300 RMS.Büyük kabinli bass alırsan bagajından yararlanamassın sıkıntı yaratıyor.
Yani ben şimdi pek anlamıyorum 300 RMS falan. Anıl abi şöyle sorayım o zaman sana. JBL 25 veya 30 cm deki ses kalitesini verir mi bana yoksa yerden tasarruf ederken ses kalitesinden de olmayalım o kadar para verip...

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30 cm JVC var bagajımda. Bassları açık gayet güzel vuruyor bagajımda yer kalıyor ama benim cilalarım bezlerim parlatıcılarım takım çantam falan bagajımda gene yer kalmıyor :)

katar27

Fatih KATAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
30 cm JVC var bagajımda. Bassları açık gayet güzel vuruyor bagajımda yer kalıyor ama benim cilalarım bezlerim parlatıcılarım takım çantam falan bagajımda gene yer kalmıyor :)
Senin bagaj sıkıntın yok abi biz yazlığa gittiğimiz zaman domates biber patlıcan :D ne varsa atıyorlar bizimkiler bagaja diğer arabada 38 cm vardı bagajda bir bass bide ilk yardım cantası vardı baska hiç bi şey sığmıyordu pederle biraz papaz olduk. Aslında onun derdi bagaj değil bass dı bu ne böyle güm güm güm diyor :D O yüzden sökmek zorunda kaldık en azından bu küçük olsun ki bahane bulamasın yer yok diye falan sesinede katlansın birazcık :D

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bass kontrollü bir amfi alırsan bu sorunu çözersin veya pioneerın çoğu modelinde subwoofer ayarı var. Bende de mesela çok nadirende olsa arabaya aileden biri binerse ( yüzde95 kimse binmek istemiyor:D) teypren subwooferı kapatıyorum :) Eskiden jazzı annemle kullanırken amfinin bass kontrolü vardı ordan bassı kapatıyodum kolonlardan dinliyordu demokraside çareler tükenmez :)

HI_TECH

Bilgi Girilmemiş
0803008003932s0.jpg

Pioneer TS-WX100 ve TS-WX80 subwoofer ın hası bunlar ama ne yazıkki üretimi yok nette 2. elleri denk geliyor 106 db/1watt herşeyi anlatıyor.