Sol Önde Tıkırdama Sesi (Direksiyon Kutusu)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abicim biraz sacma ama bu tür sorunlarda ses geliyor diye ustaya götürme bence bırak gelsin ölsün orası daha az masraf çıkar cidden benim aracımdan küçük bir miktarda kurbaga sesi gibi bir ses geliyordu aralıklı taktım kafaya gösterdim sadece adamlar bir moturu bi araçtan sökmedikleri kaldı her yeri söktüler en sonun da bulamadık neyden ama motoru saglam aktarmaların birinden geliyor dediler tanıdıktı baskası olsa degiştiriz kardeş ama moturu saglam yani bin ses artıcaktır o zaman bulmak daha kolay olur dediler 1 yıldır biniyorum ses artmadı aynı hala duymuyorum artık çıkıyorsa da dikkatli bir sekilde bin tavsiyem ses artınca daha kolay olur parça söküyorlar hemde saglam parçaları ve asla orjinali gibi olmuyor artık düzen ve dünyanın parasını alıyorlar bakarsın örnegin bilyedendır oturtan saglam oturtamıştır her kafadan bir ses cıkar bu konuda ustalarda banada motor bitmiş rektefe dediler 1 yıldır hala ilk gün ki gibi motor performansı

kardeşim o ses sağ aynadan geliyor....bi taktım mı tam takarım ben maalesef....gıcık oldum o sesi buldum...yağmur yağınca cıyaklar dikkat et :ssssol aynası 100 tl ye değiştirdim sorun çözüldü...yan sanayi taktım rüzgar sesi başladı...işine sünger koydumm kurtuldum :ssss
ama ben de tüm kapıları, üst direkleri sökmüştüm :ss

Son düzenleme:

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
şimdi sol önden tıkırtı geliyor..........torpidodan falan....takarsam yapana kadar durmam....o yüzden ayar olmamaya çalışıyorum :ssss