Sol ortadirek ses

sol taraftan ses

• direk ten olabilirmi

Oy: 2 40.0%
  • denge demirlerinden olabilirmi ?

Oy: 3 60.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de orta direk bölümünden sesler geliyordu ta ki araçta yüksek seste müzik açıp arabadan cıkana kadar kapıları kapattım ve hoparlörlerin oluşturduğu titreşim kapı kollarının altındaki siyah sensör kapaklarını oynatarak ses yaptıgını gördüm kapakların hepsini söküüp yerlerine yapıştırdım ve ses kesildi

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim de orta direk bölümünden sesler geliyordu ta ki araçta yüksek seste müzik açıp arabadan cıkana kadar kapıları kapattım ve hoparlörlerin oluşturduğu titreşim kapı kollarının altındaki siyah sensör kapaklarını oynatarak ses yaptıgını gördüm kapakların hepsini söküüp yerlerine yapıştırdım ve ses kesildi
Bizim bahsettigimiz ses titresim ile olusan ses degil , arac karoseri tumsek veya bozuk bir yolda sol tarafdan sarsildiginda olusan tak tak sesi ki bu ses o direk ile tavan birlesim yerlerindeki kaporta punto noktalarinin arasi bos oldugu icin yapiyor sanirim..Su an mevsim musait olmadigi icin ise henuz girismedim ama havalar isindiginda ilk isim bu olacak.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nahita51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim yeni gördüm mesajı teşekkürler.aslında yaptırdım sorun direk ile tavan sacı arasında punto atmış lakin 6 -7 ay sorunsuz bindim .son zamanlarda seyrek olarak düşük banket li yolda bir kez tık yapıyor mum spreyini yaptırıp satıcam zaten 6 ayda arabama küstüm resmen

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim yeni gördüm mesajı teşekkürler.aslında yaptırdım sorun direk ile tavan sacı arasında punto atmış lakin 6 -7 ay sorunsuz bindim .son zamanlarda seyrek olarak düşük banket li yolda bir kez tık yapıyor mum spreyini yaptırıp satıcam zaten 6 ayda arabama küstüm resmen
Sizin yaptirdiginiz islem tekrar punto attirmak mi oldu,yoksa mumlama mi yaptilar?kaca mal olmustu ?

nahita51

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
takıntı

O ses bende de var ama arada genelde tümseklerden geçerken yapıyor ama takmıyoyorum
nasıl takmıyorsun abicim ben deli oluyorum. her zaman yapmıyor ufak tümseklerden geçerken tek tık yapıyor arkadaşın birisi mum sprey onermiş yaptırıcam

Gökda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kışın karda buzda yüksek yerden giderken aracın altı sürtuyor egsozun yanında alümünyum koruma egsoza değiyor ise oda ses yapıyor bilginize..

Muzaffer SEVİM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,
Aynı ses 2015 fluence icon'da vardı daha önce kullandığım 2015 touch plus fluence de vardı.Ses bozuk yola girildiğinde ve kasislerde oluyordu,sesin kaynağı direk ile tavanın bağlantı yerinden geliyor.Bu bölgeye punta atarken ya iyi atamıyorlar yada hiç atmadıkları için ses geliyor.Bu sorun ile servise başvurdum,Servis garantiden yaptı.

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkese merhaba,
Aynı ses 2015 fluence icon'da vardı daha önce kullandığım 2015 touch plus fluence de vardı.Ses bozuk yola girildiğinde ve kasislerde oluyordu,sesin kaynağı direk ile tavanın bağlantı yerinden geliyor.Bu bölgeye punta atarken ya iyi atamıyorlar yada hiç atmadıkları için ses geliyor.Bu sorun ile servise başvurdum,Servis garantiden yaptı.
servisin yaptigi islem nedir? tekrar punto atmak mi? yoksa mumlama mi?tamirattan sonra sorun nuksetti mi? ben de yaza dogru yaptircam ya da kendim acip mumlama yapacagim.

Muzaffer SEVİM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisin ne yaptığını bilmiyorum Gebze-Darıca'daki Daren servis yaptı.Yaklaşık 2 hafta oldu çok şükür ses kesildi.

onyxmustafa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaslar. Söylenen ses benim araçta da mevcut. Kapı dosemesinden geliyor diye dosemeyi soktum fakat çözüm bulamadım. Mum sprey aldim. En kısa sürede deneyeceğim. İşlemi yapan arkadaşlar varsa resimli olarak paylaşabilir mi.