Sompo Japan Sigortaya poliçe yaptırırken 2 kere düşünün !

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.

Mutlaka her araçta araç içi kamera olmalı butür kazalarda delil sayılıyor.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Adı bile tuhaf üzerine para verseler yaptırmamroadfox

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Mustafa Bey. Sizlere birşey olmasın yeterki. Sigorta şirketlerinin hepsi aynı Axa, Anadolu,Ankara, Sompo vs.. şikayet sitelerine bakarsanız hepsi aynı. Benim aracımda önceden axa vardı, sompo ya çevirdim 2 senedir sompo kullanıyorum. İkisinde de kaza yaptım ikisinde de karşı taraf suçluydu. Birisinde bir tanıdığın çalışanı çıktı sizin yaptığınız gibi tutanağımızı tuttuk karşı taraf ben çarptım dedi işlemi benim kaskomdan açtık karşı tarafa rücu edildi. Diğerinde de ters yoldan aniden önüme traktör çıktı sol arka lastiğe vurdum, tutanağı polis tuttu. 5.800TL karşı tarafa rücu etti. Belli olmuyor bu işler , canınızı hiç sıkmayın. Telefondaki bayanın dediğinin aksine bir yetkileri söz konusu olmuyor, vakit geçirmeden Sigorta Tahkim Komisyonuna başvurun. Posta yoluylada başvurabiliyorsunuz. Hem axa hemde sompo komisyona üye kuruluşlardan.Kavşağın nasıl olduğunu bilmediğimden tam birşey diyemiyorum ama kamyon yol hakkı kendisine ait olmasına rağmen iyi niyetli olarak yol verdiyse ve otomobil sürücüsüde yol benim diye çıkıp çarptıysa" ben çarptım hata bende" demesine rağmen kural hatası diye karşı tarafı haklı buluyorlar. Eğer böyle birşey söz konusu değilse yol hakkıda sizinse zaten lehinize sonuç çıkar. Canınızı hiç sıkmaya değmez. Tekrar geçmiş olsun.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok gecmis olsun ustam musteri kaybetmisler. Ve kaybetmeye devam edecekler.

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun usta abi. Size birşey olmamış o yeter. Sigorta şirketleri çok çirkef olmaya başladı karşı taraf suçunu kabul etse de malesef huysuzlanan sigorta şirketi komisyona gönderip o kararla kendilerini en az ödemeye tabi tutturuyorlar bunuda özellikle işini iyi yapan firmalar yapıyor sompo japon a gelince çok kaliteli bir firma değil fiyatı uygun vermesin den dolayı birçok kişi tercih ediyor . Ama ne olursa olsun müşterisine sahip çıkmayan bir firma güven veremez buda bilinmeli sikayetvar sitesinde anlatırsan abi durumu az biraz Etekleri tutuşur daha sonrasında firmayı değerlendirince bu onlara yeter zaten seni beni bizi rfc yi kaybetti diye düşünüyorum . Ufak birşey Allahtan sıkma canınıda hiç abi. Tekrar geçmiş olsun.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi geçmiş olsun.

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Büyük geçmiş olsun abi , Dünyada ilk 3 içinde olan , zamanında Finansbank'ın satılmasıyla Fiba sigortayı bünyesine katarak Türkiye'de büyüyen bu firmanın müşterisinin arkasında durmaması büyük terbiyesizlik.Bu saatten sonra dünya birincisi olsa ne kendim Sompo Japan'a bulaşırım ne de çevremi bulaştırırım.Her yerdede kötü reklamını yaparım.Bir çamurluk bizi etkilemez ama bin poliçe onları etkiler.İnşallah sonları geçen ay devletin el koyduğu Ege sigorta gibi olur.

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa abim cok geçmiş olsun...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mustafa abi geçmiş olsun . Tamam deyip sineye çekme. Şimdi poliçe bozuldu , gelecek sefer yaptıracağın zaman daha yüksek çıkacak . Hakkıyken haksız duruma düşme . Tüketici mahkemesi vb yerlere şikayet dilekçeni belirtmen en iyisi.

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Madem vermiyorsunuz bende şimdi gidip yolda göreceğim son model bmw mercedese kafadan çarpıp perte çıkarıyorum, siz bilirsiniz diyin bakalım ne yapacaklar. Bu yöntemle sunroof değiştiren twingo kullanıcısı arkadaşım var.