Sompo Japan Sigortaya poliçe yaptırırken 2 kere düşünün !

bulent34-75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakından takıp ettığım bır olay.öncelikle mustafa abımıze ve ailesine çok geçmişolsun.
sigorta yapılırken dıkkat edılmesı gereken çok husus var yazmakla bıtmez fakat onlemını alabılırız.
küçük çaplı sigorta şirketleri genelde kenndılerını savunamazlar buyuzden araç sahıplerını cıddı maddi sıkıntılara sokarlar.
tabıkı can kaybı olmaması bızım ıcın daha hayatı onem taşır fakat mal canın yongasıdır oyuzden cok uzulebılıriz.
amman dıkkat pıyasadakı sompo japan gıbı sıgorta şirketlerinne itimat etmeyiniz.

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Allah beterinden korusun abim geçmiş olsun tekrardan

cnksrp41

Cenk GİRAY,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun abi

81081

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun geçen sene bana yandan bir minibüs vurdu ben hemen resim çektim uzak ve yakından karşı taraf sampo jopandi sigortası beni haklı buldular zaten evraga da ben vurdum sucluyum yazmıştı sıkıntı yaşamadım arkadaşların dediği gibi her sirketin yamuk bir tarafı oluyor

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
birde ptt sigorta çıkmış yaptıran varmı acaba geçenlerde bi uğramıştım pttye orda gördüm bir çok sigorta işine girmiş

avukat1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Sigorta şirketlerinin büyüğü küçüğü fark etmiyor. Kendi aralarında anlaşamıyorlarsa zaten Sigorta Tahkim kurulu karar veriyor ve her iki şirkette aynı şirket değilse itiraz hakkın zaten olmuyor. Kararı tahkim kurulu verdiği için. Geçen sene benimde başıma gelmişti benimkisi anadolu, karşı tarafta küçük bir şirketti, dönel kavşakta ben sola sinyal verdim dönüşe geçtim o sırada soldan kadının biri geldi sol arka kapı ve çamurluktan vurdu. Tahkim kurulu suçu kime verdi tabii ki bana, oysa ben dönüşe başlamıştım ve bitmek üzere idi. Ancak yol hakkı soldaki araçta olduğundan kural ihlalini ben yapmışım, oysa tüm araçların geçmesini bekleyip sabah trafiğini felç edip yol boşaldıktan sonra ki boşalması imkansız o saatte orasının, geçmem gerekirmiş :)) Sigorta şirketleri direkt kuralı uyguluyorlar olayın gelişimine felan bakmıyorlar maalesef.

Son düzenleme:

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sanırım doğanın kanunu yasalardan daha ağır basıyor. Haklı olduğun halde güçlü olan şirket kazanıyor nasıl iş bu acaba...!!

ozgurture12

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar aranıza yeni katıldım bi kamu kuruluşunda hasar tespit uzmanı olarak çalışıyorum öncelikle geçmiş olsun..sigorta poliçeleri mevzuu önemli bilinen ve marka haline gelmiş şirketlere poliçeyi kestirelim sonrası sıkıntılı olmasın

HTC Desire 620G dual sim cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Merhabalar aranıza yeni katıldım bi kamu kuruluşunda hasar tespit uzmanı olarak çalışıyorum öncelikle geçmiş olsun..sigorta poliçeleri mevzuu önemli bilinen ve marka haline gelmiş şirketlere poliçeyi kestirelim sonrası sıkıntılı olmasın
Konunun ilk mesajında yazdıklarım doğruluğunu sayende ispatlamış oluyor...

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Abi