son durum

kelalper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pazar günü öğlen Küçükyalı Meguiars çıkışında bir arkadaşın S2000 i ile deneme fırsatı bulduk. . Onun üzerinde Invidia manifold ve egzost, cai vardı. Ben stock durumdaydım. tamamen eğlence amaçlı denedik 2 de 60 dan yukarı bastık. Sadece 2 boy açabildi o da ben brake boost yapmadığım içindi bence. Dün iskenderde benim arabaya downpipe a başlandı.(3 hafta sonra anca sıra geldi) bu akşamada Özgünde yazılım atılacak. Arkadaşım salı gününden sonra görüşmeyelim mümkünse dedi. :D
Çarşamba akşamı çok yakın bir arkadaşımın tamamen stock Evo 6,5 ı ile deneyeceğiz. Durumu bildiririm.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Video olursa daha makbule geçer kardeşim...:eyv

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane RS ile deneyip aracının durumunu daha iyi anlarsın diye düşünüyorum...:eyv

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
chip konusunda sana çok yardımcı olabileceğim bir durum vardı ama sen yoktun malesef ve özgünde yapmaya karar vermişsin hayırlısı olsun artık görüşebilirsek ben yaptırdıktan sonra chip arasındaki farka bakarız,bir ara 3-5 rs biraraya geleceğiz sende aramıza katılırsan sevinirim...
aracını aslında chip öncesi ve sonrası rs tunerle ölçüp verileri kaydedip chip sonrası bakmak lazım...

kelalper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
video koyamam iki arabadada tek kişiydi o nedenle çekim olamazdı. Toplantı olduğu zaman haber verin bende katılırım aranıza. Telefon numaram 0532 662 04 87

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Umarım istediin verimi alırsın
Birde Rs tuner yazılımıylan kıyaslamak adına bence Meggy RS lerin denemesi gerekir
Arada ne kadar fark olcak

kelalper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özgün elindeki her hangi bir yazılımı arabanın üzerine atmıyor. Çıkıp beraber gazlıosun o her vitesteki afr ve boost değerlerini optimize ediyor laptop üzerinden. Bir de sürekli kulaklıkla avans dinliyor arabada. Optimum değeri bulduktan sonra iyice dinliyor avans varsa hemen müdehale ediyor. Rs tuner da muhakkak iyidir ama hem elimde Rs tuner yok hemde rstuner üzerindeki yazılıma müdehale edemiyorsun. Üzerindeki yazılım buradaki benzine ve havaya göre programlanmamış stock bir yazılım.

ÖzgürYaşam

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
özgünün yaptığı yazılımı biliyoruz ,kötüde demiyoruz ama bizde rs tuner var ve tr şartlarına göre çok defa üzerşnde geliştirme yapılmış lisanslı bir yazılım budan detayların ssana anlatamam ama bir gün yüzyüze geldiğimizde bütütn detayları anlatırım. amacımız sağlıklı şekilde rs leri yürütmek başa birşey değil alper,piyasada yürüyen rs ler olsun istiyoruz ve aylar süren çalışmalarımız sonucu bir ay içinde fena yürüyen rs ler olacak piyasada. Ben kendi adıma söyleyyeyim tr de yazılım yapacağıma stock binerim daha iyi ama en iyside bu konuda özgün onada lafım yok...

telefonunu kaydettim bir buluşma olduğunda irtibata geçerim seninle :eyv

RenaultSporT

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
her yazılım kendine göre farklı tabi
herkes maddi imkanları dahilinde diledigi yerde yaptırmakta serbest umarım guzel veriler alırsınız

kelalper

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi iyi güzel diosunuzda RS Tuner yok elimde. Başka ne yapabilirim. Yazılım yapıldı sonuçları gerçekten çok iyi oldu bana göre ki AFR değeri hala bayağı zenginde. İstersek daha da yukarı alabiliriz. Bi tek sorun ASR. Arabayı çok tutuyor. ASR konusunda Alper abi yardımcı olurum dedi ama buradan izmire fena yakarım. O konuda yardımcı olabilir misiniz?

Abi RS ler yürüsün bende çok isterim ki benim en hızlı olma gibi bir derdim yok arabayı tamamen günlük kullanıyor ve Temmuz-Nisan arasında 10 ay full geziyorum.Buna her hafta Bursa gidip gelme de dahil. RS ler yürüsün biz övünürüz. Günlük aracım olmasa bende neler yaparım ama şimdilik bu şekilde kullanıcam. İleride belki yeni bir makine alırsam bunu kurcalamaya başlarım.