Sonunda Sipariş Verildi Yolda :)

Sezgin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlısı olsun cok güzel olucak bence ;)

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardesim. bugun gorustum bu adamla ben eng tuningle yani 3.5 luk japon malı yayı sordum ilan acıklamasında var diyo ama sordugumda yok dedi :D neyse gelsin yaylar bi tak bakalım yorumun dusuncen nasıl olcak bende 15 tatilde takıcam fena kıllandım :D

Sipariş üzerine getirtiyo üzerinde mal bulundurmuyo gittim baktım ben benimki de yok elinde pazartesi gelir salı elinde olur dedi banada

FzCoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsn :eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sipariş üzerine getirtiyo üzerinde mal bulundurmuyo gittim baktım ben benimki de yok elinde pazartesi gelir salı elinde olur dedi banada

iyi bakalım ben aksaraydan BYS tuningden alıcam 160 tl ye :) ah su 15 tatil gelsinde :D bu arada bende babamdan gizli taktırcam sonra bi ara söylerim :D valla herkezi alcam karsıma yeter yav bıktım leylek dolasmaktan :D vurursamda altını canım sagolsun napim :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyi bakalım ben aksaraydan BYS tuningden alıcam 160 tl ye :) ah su 15 tatil gelsinde :D bu arada bende babamdan gizli taktırcam sonra bi ara söylerim :D valla herkezi alcam karsıma yeter yav bıktım leylek dolasmaktan :D vurursamda altını canım sagolsun napim :D

Ya altını vurmazsın bişi olmaz kasislerde dikkatli geç çukurlara girme yeter bişi olacağını zannetmem

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasıl olmayacak:D benim yaylardansa (60/40) kör değil ya adam illaki basıklığı farkeder...:D

Fark etsin ya yaptırıken söylemiycem yani :D sonradan fark etsin bişi demez zaten hoşuna gider muhtemelen

Sedat

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fark etsin ya yaptırıken söylemiycem yani :D sonradan fark etsin bişi demez zaten hoşuna gider muhtemelen

aga valla aynı bendensin :D benim babamda öyle önce kızıyor sonra hosuna gidiyor adamın arabaya inip inip yaptıklarıma bakıyor tesisat dosetmeme kızdı simdi iniyor kendi dinliyor, xenonlara kızdı kendi yakıp bakıyor, çakarlara kızıyordu otobanda kendi açıyor :D önce kızıyor sonra hosuna gidiyor kendi daha meraklı benden bende sölemicem yayları arabayı bastıktan sonra solucem senin baban gibi benim babamında hosuna gider büyük ihtimal :D ya herro ya merro kardes :D