Sonunda Sipariş Verildi Yolda :)

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aga valla aynı bendensin :D benim babamda öyle önce kızıyor sonra hosuna gidiyor adamın arabaya inip inip yaptıklarıma bakıyor tesisat dosetmeme kızdı simdi iniyor kendi dinliyor, xenonlara kızdı kendi yakıp bakıyor, çakarlara kızıyordu otobanda kendi açıyor :D önce kızıyor sonra hosuna gidiyor kendi daha meraklı benden bende sölemicem yayları arabayı bastıktan sonra solucem senin baban gibi benim babamında hosuna gider büyük ihtimal :D ya herro ya merro kardes :D

​Aynen :D

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetttimmmmmmmmmmmm :D

Çağlar hayırlı olsun birader, diyodum ne zaman girecek bi siteye bakacak, biliyosun zaten benim uymama problemini demekki 2012 lerde varmış değişiklik ... sen şu 3 leri tak bakalım nası olacak :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yetttimmmmmmmmmmmm :D

Çağlar hayırlı olsun birader, diyodum ne zaman girecek bi siteye bakacak, biliyosun zaten benim uymama problemini demekki 2012 lerde varmış değişiklik ... sen şu 3 leri tak bakalım nası olacak :D

:D eyw kardeşim ya ben siteye hergün giriyorum aslından en çok takıldığım yer burası da yorum yapmıyorum pek genelde takip ediyorum uygulamaları falan bu arada o bayrak çok tatlı durmuş gerçekten farklılık yaratıo :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
​Hayırlısı olsun kardeşim...:eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D eyw kardeşim ya ben siteye hergün giriyorum aslından en çok takıldığım yer burası da yorum yapmıyorum pek genelde takip ediyorum uygulamaları falan bu arada o bayrak çok tatlı durmuş gerçekten farklılık yaratıo :D

alp agaya kardesim diyon ama alp aganın yası 27 :) abi dayı aga de :)

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
no problem gençler :D

alp_toker

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ruhum 20 hahahaha :D dimi Çağlar :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş