Sonunda Sipariş Verildi Yolda :)

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eng tuning Engin dürüst iyi bir satıcıdır arkadaşımdır. Bir sorun olcağını sanmam hayırlı olsun:)

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi an once takta gorelim bakalım nasılmıs fk 3.5 :) kıllandırdın beni bende 3.5 takıcam 15 tatilde dogaçta benden kıllandı onada namistain yolu gozuktu :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haydi hayırlı olsun

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
​3.5 değil la bu 5 :D

5 mi :D ben hayatta takmam laaa 5 cm 3.5 bile kıllanıyorum 5 asla takmam :D neyse sen 5 i tak bakalım nasıl olcak :D 3.5 cm takıcam ben babamı herkezi karsıma alıp ya herro ya merro diyip takıcam 5 cm takarsam altını %100 vurururm hasar aldırırım arabaya o zaman babamla tankla topla tüfekle savaşa gireriz :D

Çağlar*

Çağlar DURMUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5 mi :D ben hayatta takmam laaa 5 cm 3.5 bile kıllanıyorum 5 asla takmam :D neyse sen 5 i tak bakalım nasıl olcak :D 3.5 cm takıcam ben babamı herkezi karsıma alıp ya herro ya merro diyip takıcam 5 cm takarsam altını 0 vurururm hasar aldırırım arabaya o zaman babamla tankla topla tüfekle savaşa gireriz :D

ya arada 1.5 cm fark var parmak farkı :D vurmazsın o kadar kolay değil altını vurmak :D

Melih OZLEM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bişey olursa ilgilenirim ki olcağını sanmıyorum Engin çok dürüsüt iş ahlakı sahibi birisidir içiniz rahat olsun :)