Talisman Garantiden Yapılan İşlemler/Değiştirilen Parçalar

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun

Benim aracımında ÖN SOL VE SAĞ SALINCAĞI Değişti.

dün yazlık lastikleri takdırdım sol lastiğim yemişti bir bayağı yazlıklara dondun lastikçi sol on salıncağın arka fişeği burcu servisde değitir dedi garantidenmi değişir bu parça canım sıkıldı şimdi bakım yaptıran varmı aracın bakımına 20 gün kaldı 76 bin olcak aracım 2016 touch vizyon edc paket buarada

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli
dün yazlık lastikleri takdırdım sol lastiğim yemişti bir bayağı yazlıklara dondun lastikçi sol on salıncağın arka fişeği burcu servisde değitir dedi garantidenmi değişir bu parça canım sıkıldı şimdi bakım yaptıran varmı aracın bakımına 20 gün kaldı 76 bin olcak aracım 2016 touch vizyon edc paket buarada
Geçmiş olsun.
Servise başvurun.Mutlaka değiştirirler

KURT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederm,Aracınızın GARANTİSİ Devam ediyorsa Garantiden değiştirir Servis.

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim

Geçmiş olsun.
Servise başvurun.Mutlaka değiştirirler

Garantiyi 1 sene daha uzatmıstım suan 15 ay gibi bir süre daha garntili fakat araç ikidir lastikleri yiyor ve sola hafif çekme vat renul portan baktım salıncaklarda somun tesbit vidası değişmemiş bunu illaki bizimmi soylememiz lazım bunca bakıma girdi neden kronik arızayı adamlar yapmıyor ikidir gecen sene aldığım yazlıklar bitti busene takdığım kışlık yine bitti mecbur yeni aldık içten yemiş tele kadar girmemiş ama bayğı bir yemiş lastikçi arkada gider ama tehlike oluşturur dedi yine attım garantiden kolcak gıcırtı yapıyor diye değişti 2 ay önce akude değişti fakat kolcak resmen halay cekiyor yine :)

YUSUFSİFİL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim bakım geldi zaten mecburen gidecem fakat arkadaşlar servisten servise bakım için fiyat veren yerler var suan 76 bin bakıma giricem anitifiriz dahil tekirdağ 1378 tl fiyat verdi % 20 indirimle istanbuldan başka servis 1118 tl % 20 indirimle fiyat verdi aralarında neden bu kadar fark var

Efe_demir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aractada aynısı oldu serviste yapıldı artı on iki lastık garantıdendeğiştı

Befe

Süper Moderator
41-Kocaeli

Efe_demir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arac 28 binde 2 ay oldu

realzihni

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu arada 15/02/2019 tarihinde aracımın 2.2.19.300 olan yazılımı 7.0.24.166 ya yükseltildi.
Befe bey ben servise bu güncelleme için gittim. Renault dan ilgili arkadaş, geçen hafta bilgi geldi: "güncelleme esnasında çökmeler oluyormuş o yüzden şu an güncelleme yapmayın dediler" dedi. Israr eden olursa da sorumluluk tarafıma aittir diye bir kağıt imzalatıp öyle yapın demişler ??? Koskoca Renault. Çok üzücü ve vahim bir durum bence. Ne zaman düzeleceği de belli değilmiş.