Trafik cezam hayırlı uğurlu olsun :D

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
icon6.png
Trafik cezam hayırlı uğurlu olsun :D Gene ceza yazsın genede yaparım :D

başlığınız ve yazdığınıza istinaden bende canı gönülden sizi kutlarım, gözünüz aydın:D:D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kesinlikle katılıyorum, akıl var-mantık var, eğer yasak ise muayeneden de geçmemeli...

muanede folyoya, sise bakmazlar. yanıyor mu yanmıyor mu , reflektörü var mı yok mu, freni tutuyor mu tutmuyor mu, emniyet kemeri çalışıyor mu çalışmıyor mu diye bakarlar.
yani hayati önem taşıyan şeylere bakarlar.
trafik polisi değil ki muanede çalışanlar.
misal siz doktor muşsunuz: siz muanede saçına kaşına bakar mısınız, yoksa hayati öneme sahip şeylere mi bakarsnız:)

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
''Apaçi'' ve ya ''Apaçi gibi'' ne demek ? Hep görüyorum bu tabiride ne demek bilmiyorum.Birisi beni aydınlatabilir mi?

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun cezan. Yine yap yine yazsınlar. ;)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben saçlarla ilgili diye biliyorum. hani bizim çocukluğumuzda rus traşı, amerikan traşı vardı ya, yeni gençlerde de apaçi traşı var :=)

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1604725_520095208108587_1079544275_n.jpg

Orjinale dönüyoruz :D

Uğur

Yönetici
Başkan
33-Mersin
Benim bildiğimde kızıl derililerde , arizona - new mexico taraflarında yaşayan kabiler var apaçi diye.. Megane ile ne alakası var anlamadım.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim bildiğimde kızıl derililerde , arizona - new mexico taraflarında yaşayan kabiler var apaçi diye.. Megane ile ne alakası var anlamadım.

onlar gerçek apachi. buradaki apachiler ayrı. işte apachi gençliği saçıyla çok oynar. 1 kutu jole sürer kafasına.
arkadaşta tahminen, arabayla çok oynama olayını, saçlarıyla çok oynayan apaçilere benzetmiş.

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
muanede folyoya, sise bakmazlar. yanıyor mu yanmıyor mu , reflektörü var mı yok mu, freni tutuyor mu tutmuyor mu, emniyet kemeri çalışıyor mu çalışmıyor mu diye bakarlar.
yani hayati önem taşıyan şeylere bakarlar.
trafik polisi değil ki muanede çalışanlar.
misal siz doktor muşsunuz: siz muanede saçına kaşına bakar mısınız, yoksa hayati öneme sahip şeylere mi bakarsnız:)

Şu konuda yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum...
Yasaksa eğer herkese yasak olsun. Film kesin yasaksa,eğer böyle bir kanun varsa ekiplere haber verirsin tek tek bütün araçlar çevrilsin, hepsinin filmleri söktürülsün. Trafikteki 10 aracın en az 7-8 tanesinde film var. Kimisinin en ön camı da dahil. Kimisinde öyle koyu ki içerisini görmek mümkün değil. Hal böyleyken kafana göre bazı insanları durdur,bi eksik bulamadın bari cam fiminden ceza kesiyim de, ben bunda ark niyet yada çıkar ararım...