Trafik cezam hayırlı uğurlu olsun :D

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu konuda yanlış anlaşıldığımı düşünüyorum...
Yasaksa eğer herkese yasak olsun. Film kesin yasaksa,eğer böyle bir kanun varsa ekiplere haber verirsin tek tek bütün araçlar çevrilsin, hepsinin filmleri söktürülsün. Trafikteki 10 aracın en az 7-8 tanesinde film var. Kimisinin en ön camı da dahil. Kimisinde öyle koyu ki içerisini görmek mümkün değil. Hal böyleyken kafana göre bazı insanları durdur,bi eksik bulamadın bari cam fiminden ceza kesiyim de, ben bunda ark niyet yada çıkar ararım...

Orası öylede güldüm geçtim napayım arabada bitane eksik bulamadı . Sökmemi bekledi ama millet içinde oturupta onlarlamı ugrascam biraz cinslik yaratınca verdım ruhsatı nasıl olsa ceza kesıcek hiç geri adım atmadım . Cana geliceğine mala gelsin hiç sıkıntı yaratmadım zaten . Önünden geçerkende sisleri yakıp geçtim nasıl olsa 1 hafta böyle gezme iznim var bişey yapamaz :D

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal doktor abim bastırr :) bencede böyle olmalı eğer yasaksa herkese yasak olmalı!! ayrıca piyasada bir sürü pert araç dolaşıyo orası burası langır lungur kaç araba yola kalıyo bence bu tarz makyajlar yüzünden ceza kesilmemeli polis aracın içine binsin baksın görüşü engelliyor mu engellemiyor mu? engelliyorsa yazsın cezayı

geçmiş olsun kardeşim

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farı standart bir donanım değil olmayan araçlarda var ama yok diye ceza kesilmiyor.Sis farını kullanmıyorum veya bozuk derseniz ceza almamanız gerekir mantıken Geçmiş olsun

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal doktor abim bastırr :) bencede böyle olmalı eğer yasaksa herkese yasak olmalı!! ayrıca piyasada bir sürü pert araç dolaşıyo orası burası langır lungur kaç araba yola kalıyo bence bu tarz makyajlar yüzünden ceza kesilmemeli polis aracın içine binsin baksın görüşü engelliyor mu engellemiyor mu? engelliyorsa yazsın cezayı

geçmiş olsun kardeşim

Hiç bir şekilde görüşü engellemiyordu kimi zaman film yok heralde diyen bile oldu iç taraftan zamanında 450 tl verdım çektirdim . Yapıcak bişeyde yok :D

Saol kardeşim :)

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

geçmiş olsun kardeşim

Kalbimden geçenleri okudun desem :)

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Polisle fazla takışmayın,araban tozlu der yine keser cezayı... :)

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hiç bir şekilde görüşü engellemiyordu kimi zaman film yok heralde diyen bile oldu iç taraftan zamanında 450 tl verdım çektirdim . Yapıcak bişeyde yok :D

Saol kardeşim :)

senin için söylemiyorum yanlış anlama. şimdi kimileri hazır far almıyor, kafalarına göre kendileri far yapıyor, bi aydınlatıyor bizim görüşümüzü engelliyor. tüm dikkat adamın ışıklarında. bi de öyle bişey ki başkasının ışığı seninkinden fazla ise 3-5 dakika gözün önünü göremiyor