Trafik cezam hayırlı uğurlu olsun :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
helal doktor abim bastırr :) bencede böyle olmalı eğer yasaksa herkese yasak olmalı!! ayrıca piyasada bir sürü pert araç dolaşıyo orası burası langır lungur kaç araba yola kalıyo bence bu tarz makyajlar yüzünden ceza kesilmemeli polis aracın içine binsin baksın görüşü engelliyor mu engellemiyor mu? engelliyorsa yazsın cezayı

geçmiş olsun kardeşim

katılmıyorum. adamın güçleri yeni arabaya yetmiyor. onların arabaya hakkı yok mu.
çalışıyor mu çalışıyor, yakını hastanınca hastaneye kadar gider mi araba gider. bence sorun yok.
dikkat edersen hep yeni araçlar kaza yapar, eskiler yapmaz:) bilimselde bir gerçek bu

doctor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin için söylemiyorum yanlış anlama. şimdi kimileri hazır far almıyor, kafalarına göre kendileri far yapıyor, bi aydınlatıyor bizim görüşümüzü engelliyor. tüm dikkat adamın ışıklarında. bi de öyle bişey ki başkasının ışığı seninkinden fazla ise 3-5 dakika gözün önünü göremiyor

İstanbul trafiğindeki ticari taksilerin takriben %80 den fazlasının farları ayarsız...
Yaklaşık %40 kadarı da hasarlı...
Eğer düzgün bir denetim olsa çoğu sınıfta kalır...

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin için söylemiyorum yanlış anlama. şimdi kimileri hazır far almıyor, kafalarına göre kendileri far yapıyor, bi aydınlatıyor bizim görüşümüzü engelliyor. tüm dikkat adamın ışıklarında. bi de öyle bişey ki başkasının ışığı seninkinden fazla ise 3-5 dakika gözün önünü göremiyor

orjinali mercekli xenon far var kardeşim 4300k . Sislerde xenon değildi beyaz tabanlı h11 ampül folyo ısıgı baya kestıgı ıcın göz alma sorunu hiç olmadı ... Şimdi gerekte kalmadı yenıden trafıge sokayım aracı 8000k xenonları taktırım öyle gezeriz :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
katılmıyorum. adamın güçleri yeni arabaya yetmiyor. onların arabaya hakkı yok mu.
çalışıyor mu çalışıyor, yakını hastanınca hastaneye kadar gider mi araba gider. bence sorun yok.
dikkat edersen hep yeni araçlar kaza yapar, eskiler yapmaz:) bilimselde bir gerçek bu

dikkat edersen ben eski araçlara bir şey demedim :) her kapının önünde acil durumlara karşı bir araç bulunmalı bir şey demiyorum daha dikkatli oku istersen bugün yeni araçlarda yolda kalıyo üstelik bakımlı bir araç neden yolda kalsınki??

megane26eses

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polisle fazla takışmayın,araban tozlu der yine keser cezayı... :)

Abi 1 gün arayla 2 sefer cila uyguladım toz bulamazdı :D Olcağı varmış oldu dediğim gibi cana geliceğine mala gelsin derler . Ama cam filmi konusu gercekten cok sacma bi durum eger yasaksa fennı muaneden gecıyorsa . Fennı muanenın ne işi var o zmn kaldırsnlar bana çok mantıksız geldi . Film yasak diyelim o zmn fabrıka cıkıslı filmli araçlar çok piyasada onları durdurduğunda adam camlar fabrıka cıkıslı dedıgı zaman gıt camcıdan gıt cam kestır gelmı dicek :D Valla türkiyede bazı kanunlar gercekten cok sacma :D

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Polisle fazla takışmayın,araban tozlu der yine keser cezayı... :)

Usta gereken cevabı vermiş. eğer sen o sislerin üzerindeki folyodan sanıyorsan hala yanılıyorsun:=)
trafik polisini görünce ne diyorsa hemen yapacaksın, minnoş gibi olacaksın :=)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farların açık polisin önünden geçersen polisin ekmeğine yağ sürmüş olursun. Durdurur hemen ceza kesmek için. Bulmuşkende arabada ne görüyorsa söyler huyları bu. Sen polisin önünden sis kapalı geçseydin durdurmayacaktı. Ayrıca piyasada bakıyorum millet sis açık geziyor gündüz vakti artislik olsun diye yeni araba alıp hava atmaya çıkan 18-20 yaş gençler hepsi..

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farların açık polisin önünden geçersen polisin ekmeğine yağ sürmüş olursun. Durdurur hemen ceza kesmek için. Bulmuşkende arabada ne görüyorsa söyler huyları bu. Sen polisin önünden sis kapalı geçseydin durdurmayacaktı. Ayrıca piyasada bakıyorum millet sis açık geziyor gündüz vakti artislik olsun diye yeni araba alıp hava atmaya çıkan 18-20 yaş gençler hepsi..

ben kaç kere yanlışlıkla polisin yanlarından sis açık geçtim. ama saçmalı evimin 10 m ötesinde de ceza yedim,daha yeni çalıştırdım ya dedim dinlemediler :=) tek far yanmıyordu durdurdular ceza yemedim. açıkça söyleyim ceza yemesinin sebebi artizlik. bende gençkene artizlikten çok ceza yiyordum :=)

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun Üzüldüm Gercekten... Bencede Bu Sacma Bir Durum Neticede Muayne Denilen İstasyon Aracin Trafiğe Uyumlu Olup Olmadiğinin Kontrolünün Sağlandiği Yerdir..Eğer Araç Burdan Sorunsuz Geçmişse Polislerin Buna Dicek Bişiyleri Olmamasi Gerektiğini Düşünenlerdenim.. Bu Arada Yorumlarda Megane Şahin Kiyaslamasi Yapilmiş Herkezin Kendi Zevkidir Kimse Kendi Araçina Baktiği Gözle Başka Araça Bakamaz , Ben Sade Severim Başkasi Full Modifiyeli Sever , Diğeri sade Modifiye Yapar Bunun Araçla Alakasi Yokki Adamlar Son Model Ferrariyi Bile Modifiye Ediyorlaar İmkan ve Zaman Meselesi .. :eyv :eyv

Ayni Durumu Ben Düşünüyorum Ceza Yiyeceğim Diye Araçima Düşündüğüm Çalişmalardan Vazgeçmem .. Bugün Ceza Yazar Yarin Bende yine Yaptiririm.. :eyv

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu Arada Yorumlarda Megane Şahin Kiyaslamasi Yapilmiş Herkezin Kendi Zevkidir Kimse Kendi Araçina Baktiği Gözle Başka Araça Bakamaz , Ben Sade Severim Başkasi Full Modifiyeli Sever , Diğeri sade Modifiye Yapar Bunun Araçla Alakasi Yokki Adamlar Son Model Ferrariyi Bile Modifiye Ediyorlaar İmkan ve Zaman Meselesi .. :eyv :eyv

Ayni Durumu Ben Düşünüyorum Ceza Yiyeceğim Diye Araçima Düşündüğüm Çalişmalardan Vazgeçmem .. Bugün Ceza Yazar Yarin Bende yine Yaptiririm.. :eyv

tabiki herkesin kendi fikri. kimsenin zevkine karışmak haddimize değil. düşüncemizi belirtmek istedik sadece.