TR'de İlki Başardık CRUISE CONTROL

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Silecek ve Sinyal kollarının dip kısımlarındaki boşluklara olabilir biri sağ biri sol tarafa konulabilir.

Direksiyonun açık resminde airbag değilde airbag i örten kapak düğmelere göre düzgün kesilerek orijinal gibi yapılabilir.Sonuçta hız sabitleyici olanlar için airbag farklı değildir aynıdır gibi geliyor tek fark ortadaki airbag i örten kapak değilmi oda düğmelere göre kenarları kesilemez mi??

Kesilebilir megane 2 de yapanlar var ama dönerkonneltör değişmeli :)

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZN Kangoo'da artık hız sabitleyicili :)

batuhan_3000

Batuhan KARALAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Neyse ki bizimki kendinden CC'li ellerinize sağlık çok iyi iş çıkarmışsınız :) Ama ESP projesi olursa onu mutlaka hallederiz lazım birşey.

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterge geldi Sıfır çıkma değil.

1)KM için göstergeyi takmadan mı ayar yapılacak yoksa takıp can clip ten mi?

2)Göstergeyi sökmek için direksiyon arkasındaki plastikleri çıkardıktan sonra ne yapmalıyım gösterge üzerindeki plastik nasıl çıkartılıyor?

3)Hız sabitleme kablolarını direksiyon milinin orada nereye bağlayacağım ? Orada soket mi var yoksa belli renkteki kabloları soyup lehim mi yapılacak? 4. Madde ve 5.Madde arasındaki resim yok :)

Mor ve turuncu kablo bu sokete mi bağlanacak ,yeşil beyaz kablolarda bu soketemi bağlanıyor ?

O kısımla ilgili daha detaylı resim var mı ?

Son düzenleme:

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gösterge geldi Sıfır çıkma değil.

1)KM için göstergeyi takmadan mı ayar yapılacak yoksa takıp can clip ten mi?

2)Göstergeyi sökmek için direksiyon arkasındaki plastikleri çıkardıktan sonra ne yapmalıyım gösterge üzerindeki plastik nasıl çıkartılıyor?

3)Hız sabitleme kablolarını direksiyon milinin orada nereye bağlayacağım ? Orada soket mi var yoksa belli renkteki kabloları soyup lehim mi yapılacak? 4. Madde ve 5.Madde arasındaki resim yok :)

Mor ve turuncu kablo bu sokete mi bağlanacak ,yeşil beyaz kablolarda bu soketemi bağlanıyor ?

O kısımla ilgili daha detaylı resim var mı ?
Beni ara En iyisi tarif ediyim sana :)

Son düzenleme:

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tamamdır vakit olunca göstergeyi takıcam ararım ama atarif etsende herkes için faydalı olurdu :) Teşekkürler

alfa-xxx

F1 Bölüm Sorumlusu,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ekli dosyayı görüntüle 18332Göstergeyi söktüm yenisini taktım ancak Sıfır olduğu için " No prog " yazdı programlamaya ihtiyaç var .İzmirde programı kime yaptıralım Mais emi götüreyim.İzmirde can clip-ODB bağlantısı yapan ayar yapan yer ???

Bende şimdilik eskisini tekrar taktım biraz daha beklicek.

Direksiyon kolonundaki soketi gördüm 4 kablo var çizgili ve mor kabloların olduğu yer.Eki bu kabloların hangilerine yapıcaz ?İki düğme için 4 kablo var,soketteki 4 kabloyamı ekliycem.

Almak isteyenler için gösterge sıfır poşetinde 240tl.N11 den aldım.Link

http://www.n11.com/gosterge-saat-kangoo-ii-P29742817

Ekli dosyayı görüntüle 18331Ekli dosyayı görüntüle 18330

Son düzenleme:

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Göstergeyi Nerden Kaç Liraya Aldiniz ?
Hayırlı Olsun