Trim sesleri

naciköksal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses bosluktan ya da deforme oldugundan degil.sert plaatik birlesimleri genlestikce veya sogudugunda citirti sesi veriyor.tirnak terlerinden gelen ses.reno bu bolgeleri iyilestirici bir malzeme ile kapliyor galiba.bu gun araci goturuyorum ..cagirdilar cunku.sonucu yazarim..

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
iyice bastırın mutlaka vardır :)

İyice bastirinca ses var tabi ama arac giderken vs yok, ole sert bastirmaya her arac citirdar ya :)

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses bosluktan ya da deforme oldugundan degil.sert plaatik birlesimleri genlestikce veya sogudugunda citirti sesi veriyor.tirnak terlerinden gelen ses.reno bu bolgeleri iyilestirici bir malzeme ile kapliyor galiba.bu gun araci goturuyorum ..cagirdilar cunku.sonucu yazarim..

Sonucu bekliyoruz naci bey, nasil bi uygulama yapiyolar vs yazarsaniz seviniriz.

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
VaR79P.jpg
[/URL][/IMG]

ben dun kendi aracimi tekrar kapladim. Yapmadigim yerler vardi. Orta konsolda hicbir gicirti kalmadi. Geçme yerlerine müdahale şart..

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracin modeli nedir?

Sent from my iPhone using Tapatalk

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben araci soksem elimde kalir sanirim [emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

ski2mylou

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyice bastirinca ses var tabi ama arac giderken vs yok, ole sert bastirmaya her arac citirdar ya :)

orta havalandırma boşluklarından sıcak konumda genleşme sesi de mi yok tam tersi sıcaktan soğuk geçişinde de yada