Türkiye'de araçların uyması gereken yasal hız sınırları

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özellikler şehir merkezlerine yaklaşınca dikkatli olun bölünmüş yol şehirler arası demiyorlar direk meskun mahale sokuyorlar...:)

Ceza gelince anlarsın:D yol kenaralrındaki tabelalar hi çi dikkatini çekmedi...

hehe yaptığım 37 bin km nin yaklaşık 15 bini sahil yolundadır abi nerde radar oluyo iyi uyanıyorum hız sınırıda 70 yanılma payı ilte 78 e kadar mı ne bişey olmuyor ama ordaki listede göremedim ondan sordum ;)

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
jip hangi hız grubunda....:cool:

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben sütlücede falan basıyorum ama 120-140 sıkıntı olur mu sahil ama :D

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hehe yaptığım 37 bin km nin yaklaşık 15 bini sahil yolundadır abi nerde radar oluyo iyi uyanıyorum hız sınırıda 70 yanılma payı ilte 78 e kadar mı ne bişey olmuyor ama ordaki listede göremedim ondan sordum ;)

Migrosun önünde ve çamlık cafeyi geçince kaldırımda olanları biliyorum başka var mı...:)

Lnc59Clio

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Migrosun önünde ve çamlık cafeyi geçince kaldırımda olanları biliyorum başka var mı...:)

abi çamlk kafe dediğin köprüden sonrası dimi maltepeden bostancıya köprüyü geçince vvar migros hangisi uyanamadım ama kartala doğru koçtaşın orda oluor bide :D

SerhanÇELİK

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
34-İstanbul
Paylaşım İçin Teşekkürler

Yapıştır Gitsin Taktiğini Kullanıyorum 80 Den Yukarı Çıkmam Geçen Dalgınlıkla Kırmızıda Geçtim ALLAHTAN EDS Falan Yoktu :)

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kafam karıştı bizim turizm yolunda bu aralar epey kontrol yapılmaya başladı ve tabelalar ''70'' diyor.Bir çevirmede sordum polise daha geçen bu yolda hakkımız nedir diye oda 70 dedi?E tabloda 70 yok?Bizimkilermi uyanmadı burayamı özel bu 70?

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kafam karıştı bizim turizm yolunda bu aralar epey kontrol yapılmaya başladı ve tabelalar ''70'' diyor.Bir çevirmede sordum polise daha geçen bu yolda hakkımız nedir diye oda 70 dedi?E tabloda 70 yok?Bizimkilermi uyanmadı burayamı özel bu 70?
bahsettiğiin yolu bilmiyorum ama 3 ve üstü şeritli yollarda trafik sıkışıklıgı olmasın diye 70 yazılıyor nolrmade 50 olması gerekirken