Ugultu sesi

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar benim megane 3 vardı 110 luk 6 ileri uğultu üzerine şikayet var .coma yazdım Renault genel müdürlüğü beni aradı yardımcı olacaz dediler bir kaç gün sonra aracı bulunduğum ilin Renault servisi aradı oraya götürdüm 600 tl fiyat biçildi bu 600 tl nin 450 tl sini onlar karşıladı 150 tl sini ben 1 günde aracım yapılıp teslim edildi tertemiz oldu

Aracim 2012 model ve 160000 km garantisi bitti. Sizin garanti durumunuz nasildi birde bu olay ne zaman oldu

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 yılında yaptım 2010 modeldi garantisi yoktu bu işin garantiyle alakası Yok şikayet var .coma Renault'u şikayet edin tüm sorunlarınızı dile getirin size mutlaka dönüş yapacaklardır sizi aradıklarında bu sorunun fabrika hatası olduğunu dile getirin direnin biraz Renault'un resmî sayfasına bile şikayetinizi dile getirin

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2016 yılında yaptım 2010 modeldi garantisi yoktu bu işin garantiyle alakası Yok şikayet var .coma Renault'u şikayet edin tüm sorunlarınızı dile getirin size mutlaka dönüş yapacaklardır sizi aradıklarında bu sorunun fabrika hatası olduğunu dile getirin direnin biraz Renault'un resmî sayfasına bile şikayetinizi dile getirin

Tamamdır teşekkürler aynen şikayetim var a Renault un sayfasina yazacagim

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mutlaka yazın sıkıntıyı bildirin özellikle youtube da bile var paylaşan uğultu sesini çok gıcık bir ses

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mutlaka yazın sıkıntıyı bildirin özellikle youtube da bile var paylaşan uğultu sesini çok gıcık bir ses

Merhaba dün aksam my renault uygulamasindan ve renault com dan mail yolladim bugün mail atmislar gittiginiz yetkili servisi bildirimisiniz diye istanbul oldugunu söyledim suan ankara da oldugumu ve yönlendireceğiniz servise gidebileceğimi belirttim ilerleyen asamalari bilgisini yazarim yine

pusat23807

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba! İnşallah sıkıntınız giderilir hayırlısı olsun

cegu3737

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o uğultu sesi bende de yapıyor gaza basınca uğultu sesi gelmiyor ayağımı gazdan çekince çıkıyor haftaya servise gidecektim o sorunu da söyliyim bari bu fluenceler genel olarakmı böyle sorunlu anlamadım bende ön kapılar bazen açılıyor bazen açılmıyor elektronik el freni bazen sorun çıkartıyor sonra düzeliyor ne kadar sorun yaşıyorum anlamadım

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o uğultu sesi bende de yapıyor gaza basınca uğultu sesi gelmiyor ayağımı gazdan çekince çıkıyor haftaya servise gidecektim o sorunu da söyliyim bari bu fluenceler genel olarakmı böyle sorunlu anlamadım bende ön kapılar bazen açılıyor bazen açılmıyor elektronik el freni bazen sorun çıkartıyor sonra düzeliyor ne kadar sorun yaşıyorum anlamadım

Geçmiş olsun elektronik ne kadar fazla olursa sorun o kadar fazla oluyor. Sizin aracinizin garantisi devam ediyor sanırım

cegu3737

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet garantisi devam ediyor yanlız ben aracımı yeni aldım benden önceki sahibi son bakımını serviste yaptırmamış inşallah sıkıntı çıkarmazlar önümüzdeki hafta servise gidicem sonuçu paylaşırım buradan

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet garantisi devam ediyor yanlız ben aracımı yeni aldım benden önceki sahibi son bakımını serviste yaptırmamış inşallah sıkıntı çıkarmazlar önümüzdeki hafta servise gidicem sonuçu paylaşırım buradan

Tavsiyem soyle yapin; bir onceki bakim yetkili servis disinda yapildigindan buyuk ihtimalle sorun cikartirlar. Siz aracin bakimi geldiginde bakim icin yetkili servise goturun ve durumu da izah edin araci ikinci el aldim ama onceki sahibi bir bakimi disarda yaptirmis ben yetkili servis ile devam etmek istiyorum diye soyleyin ve bakim esnasinda bahsedin sorundan. Diger turlu ucrete tabi tutabilirler hakli olarak.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi