Ugultu sesi

cegu3737

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler bu hafta bi servise gideyim oradaki yetkili ile görüşüp ona göre hareket edicem eğer sorun çıkartırlarsa sizin dediğiniz gibi yaparım

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
o uğultu sesi bende de yapıyor gaza basınca uğultu sesi gelmiyor ayağımı gazdan çekince çıkıyor haftaya servise gidecektim o sorunu da söyliyim bari bu fluenceler genel olarakmı böyle sorunlu anlamadım bende ön kapılar bazen açılıyor bazen açılmıyor elektronik el freni bazen sorun çıkartıyor sonra düzeliyor ne kadar sorun yaşıyorum anlamadım

Merhaba renault Türkiye ile görüştüm yetkili servise gidip araci kontrol ettirmemi söylediler Ankara da net grup ile görüştüm haftasonu yoğunluk oluyor haftaici gelirseniz daha iyi olur dedi. Renault ankara servisine gitsem daha mi iyi olur. Birde direksiyon bej deri onuda deforme olduğunu belirttim bakalim iyi niyet garantisinden degisebilirse değiştirecekler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

cegu3737

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımı dün servise bıraktım ve dün akşam üstü aracımı aldım
sorunlarım
1-aracımda bazan elektronik el freni arızası veriyordu
2-yolda giderken ayağımı gazdan çekince uğultu geliyordu
3-bazan ön kapılarda açmamazlık yapıyordu
serviste yapılan işlemler
1-elfreni beynini değiştiler
2-yakıt hortumunu değiştirdiler
3-ön iki kapı kilidini değiştirdiler
4-dreksiyon simidini değiştirdiler
5-vites topuzunu değiştirdiler
sorun 5-ve 6 yı ben söylemeden kendileri değiştirdiler çokta güzel oldu hepsi garantiden değiştirdiler sultangazi çetaş ta

ulusoycelal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cumartesi aracımı Ankara çelik oto Renault yetkili servisine götürdüm. Usta kontrol etti mazot geri dönüş hortumu değişecek dedi 750 liraymis parca. Renault Türkiye ile görüşecekler bakalim sonuc nasil olacak. Tabi ben parca fiyati aldim parcacimdan 180 lira Renault mais marka [emoji51]. Direksiyondaki aşınmaları da söyledim foto cekti. 5 yaşındaki bir aracin direksiyonu nasil bu kadar aşınır dedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hcy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar aracımı dün servise bıraktım ve dün akşam üstü aracımı aldım
sorunlarım
1-aracımda bazan elektronik el freni arızası veriyordu
2-yolda giderken ayağımı gazdan çekince uğultu geliyordu
3-bazan ön kapılarda açmamazlık yapıyordu
serviste yapılan işlemler
1-elfreni beynini değiştiler
2-yakıt hortumunu değiştirdiler
3-ön iki kapı kilidini değiştirdiler
4-dreksiyon simidini değiştirdiler
5-vites topuzunu değiştirdiler
sorun 5-ve 6 yı ben söylemeden kendileri değiştirdiler çokta güzel oldu hepsi garantiden değiştirdiler sultangazi çetaş ta

yeni takılan yakıt hortumunun seri numarası adı parça numarası herhangi bir bilgisi varsa paylaşabilirmisiniz...birde hortum değişince sıkıntı giderildimi ses kesildimi

esinti_58

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence uğultu

S.a merhaba arkadaşlar aynı uğultu benim aracimdada vardı her araç kullanıcıları gibi bende servise gittim ve burda değerli arkadaslarin söylediği gibi yakıt geri dönüş hortumundan olduğunu servis te değişse bile bı sure sonra yine sesin geleceğini dile getirdiler. Bende dışardan aldığım 10 TL lik hortum ile sorunu çözdüm burda bilgi veren arkadaşlara teşekkür ediyorum

Zafer09

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni takılan yakıt hortumunun seri numarası adı parça numarası herhangi bir bilgisi varsa paylaşabilirmisiniz...birde hortum değişince sıkıntı giderildimi ses kesildimi
Hic gerek yok geri dönüş hortumu kalinlıgında parcacılarda hortum var 1metre kestirin takın birdaha ses yok

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aRiSe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu hortum tam olarak nerede resim atabilecek biri var mı

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu hortum tam olarak nerede resim atabilecek biri var mı

Siz bana dm den adresinizi atin ben gönderirim size. Bu hortumu bendeki ses yapıyor diye almıştım fakat servisten elletme dedikleri için orjinalini bozmak istemedim. O sese de malesef katlaniyorum. Bahsi geçen hortumu aldım ama kullanmadım. Bagajda duruyor oylece.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Siz bana dm den adresinizi atin ben gönderirim size. Bu hortumu bendeki ses yapıyor diye almıştım fakat servisten elletme dedikleri için orjinalini bozmak istemedim. O sese de malesef katlaniyorum. Bahsi geçen hortumu aldım ama kullanmadım. Bagajda duruyor oylece.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hocam takmayın servisi değiştirin başka bir ustaya bende 1 ay oldu o ses illallah dedirtiyormuş her rölanti durumunda. Servis o hortumun değiştiğini anlayamaz merak etmeyin