Ugultu sesi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam takmayın servisi değiştirin başka bir ustaya bende 1 ay oldu o ses illallah dedirtiyormuş her rölanti durumunda. Servis o hortumun değiştiğini anlayamaz merak etmeyin

Servisin değiştiğini anlayıp anlamaması çok önemli değil açıkçası. Serviste çalışan abim yakınım daha doğrusu ben 4 yıl o şekilde kullandım değiştirmedim ani yüklenme durumunda basıncı kaldıramaz ve patlarsa yolda kalırsın demesi üzerine çekindim açıkçası. Ben o hortumu geçen sene almıştım hala daha bagajda duruyor. Ben değiştirmeyi düşünmüyorum ama kullanmak isteyen olursa da özelden adresini versin gönderirim. Herhangi bir bedel istemiyorum ben iş görülsün. Pahali da bir hortum değil zaten 10 lira mı 15 lira mı neydi ben aldığımda.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

muhsin_cepelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende ilk başta korkmuştum sizin gibi ama ustam o hortumun ne işe yaradığını anlatınca, sadece fazla gelen mazotun geri dönmesini sağlayan hortum ve hiç-bir şekilde belli miktarın dışında bir mazot geri dönmez dedi rölantide ses yapma sebebi de bu zaten. Araba (d vitesinde olduğundan) mazot yakacam zannedip çekiyor ama rölanti de olduğundan yakmadan geri veriyor. Tabi ki sizin bileceğiniz durum ama ses beni cidden rahatsız etmiş :)