Utanıyorum Artık

ToNy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Meganeleri satın clio sport alında kafanız rahatlasın... :aytuğ

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Biliyorum , Maşallah qw
Kadir, şaka bir yana utanılacak durum olmamalı. Arabalarımızda bizim bir parçamız öyle istediğimiz zaman değiştirip yenisini alamıyoruz. Çevremizde bisikleti bile bulamayan milyonlar var. Yine de şükredelim, işimize-gücümüze, gezmemize, hastaneye gidebileceğimiz araçlarımız var. Meg2 kötü bir araba değil yani.Hatırladığım kadarıyla senin lpg yakıt tüketimin oldukça iyiydi.
Tabi abi şükürler olsun ki arabalarımız var . Marka model ve yılı dahi önemli değil .
Megane 2 kötü bir araba değil , az yakıyor ve kendisi 7 yaşında ama 2012 gibi görünüyor .
Yakıtı çok şükür iyi tabi zam var fark oluyor .

Ben bu sene arabadan uzakta okuyorum ve arabasızlık zoruma gidiyor . Tabi haftada 2 gün Ailem ve Arabamla beraberim 12 3

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
Çaresi Yok Bunun Renault - Fiat - Hyundai Hepsi Aynı, Onun Keyifi Orada Araba İle Uğraşmak İstemesek Gidip Mercedes - Bmw - Vw Alırdık hihi

para full olsa, bu markaların ve jeep in suv-jıplere asılcam da... neyse sabır bakalım... :cool:

eski arabalrımda VW(t.porter130ps-caddy)-Merso(vito-vaneo) vardı, bakımı yapıp gezerdık beyaa... arıza-sorun pek görmedim di yani... (caddy turbosu/vaneo otm.hariç)...:eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Megane 2 demek hava pompasiyla sisirilmis arac demek :))

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Niye hemen aklina camurluk geldi ki :aytuğ hehehhee ben genel anlamda sisirilmis dedimm

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizler araçlarımızla çok ilgili olduğumuzdan sesi, çiziği filan ilk bakışta görüyoruz:D. Arabamıza binenlerin çoğu emin olun bizim gibi değiller ne ses ne çizik ne sağa sola çekme hak getire, hiç umurlarında değil:D. İçin rahat olsun Kadir....:cool::eyv

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende ses falan yok şimdilik ama lastiklerinden kaynaklı olabilir kadir.havalar soğuduğundan beri bendede ufak tefek sesler başladı ama sert çukurlarda falan yani oda ciddi düşersen içine o zaman geliyo.petlas starmaxx sertleşiyor haliyle :)

Onurksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 3 içinde aynı durum geçerli sağ ön tekerden sürekli takır tukur ses geliyor çukurlarda bozuk yollarda. Servis baktı sorun yok dedi,alt takım sağlam dedi eeee ses var dedim fren kaliperlerinden geliyor boş ver önemsiz balata değişiminde hallederiz bu şekilde kullan birşey olmaz dedi şaka gibi :D İşin kötüsü ben kıl adamım sağından solundan ses gelen arabadan nefret ederim kaçtıkça başıma geliyo

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçenlerde bir arkadaş hiç kimsenin bulamadığı bir sesi çözdü meganede da rot millerinin geçtiği körük içerindeki kremeyer milinin dişlilerine gres sıktırdı düeldi ama görünürde hiçbir boşluk yoktu .yıllardı ses bulmaya çalışıorlardı.