Üyelerimizin tatil tecrübeleri!!

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende devam edeyim o zaman :)

93 model skodamızla Tekirdağ'dan çıktık yola.. istanbul-izmit-yalova-bursa-balıkesir-izmir-çeşme-kuşadası-urla-torbalı-buca-manisa-akhisar-aydın-didime kadar bu güzergahta yol aldık.. tatilimiz yaklaşık 7 gün sürdü..

otele vs para vermedik kurduk çadırımızı yaktık mangalımızı qw en beğendiğim yerler çeşme-didim-kuşadasıydı. deniz konusunda çeşme ve didim iyi çok berrak hatta cebinizden düşürdüğünüz parayıda bulabiliyorsunuz qw kuşadasının denizi gözlerinizi yakacak kadar tuzlu qw o yuzden çeşmeye yakın bi yerde kamping alanı var oraya kamp kurup çeşme denizine gidilebilir ama çeşme genel anlamda biraz pahalı.. Didim ise para konusunda en az harcayacagınız yerlerden qw

ayrıca çeşme nin en begendiğim özelliği bütün otoparklar yol kenarları park etmek ücretsiz qw

Yakıt konusuna gelirsek Tekirdağ-izmir arası yaklasık 770 km galiba.. 90-100 sabit hızla 80 tl lik gazla geldik :)

Arabayı biraz zorladık ve tüpte 160 - 170 lere kadar çıktık..

Dün geri döndüğümüzde yaklaşık 3000 km yol yaptık ve hiçbir arıza çıkmadı gittiğimiz gibi döndük..

her jant ayrı renk stayla :D

I love SKODA :) :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
bende devam edeyim o zaman :)

93 model skodamızla Tekirdağ'dan çıktık yola.. istanbul-izmit-yalova-bursa-balıkesir-izmir-çeşme-kuşadası-urla-torbalı-buca-manisa-akhisar-aydın-didime kadar bu güzergahta yol aldık.. tatilimiz yaklaşık 7 gün sürdü..

otele vs para vermedik kurduk çadırımızı yaktık mangalımızı qw en beğendiğim yerler çeşme-didim-kuşadasıydı. deniz konusunda çeşme ve didim iyi çok berrak hatta cebinizden düşürdüğünüz parayıda bulabiliyorsunuz qw kuşadasının denizi gözlerinizi yakacak kadar tuzlu qw o yuzden çeşmeye yakın bi yerde kamping alanı var oraya kamp kurup çeşme denizine gidilebilir ama çeşme genel anlamda biraz pahalı.. Didim ise para konusunda en az harcayacagınız yerlerden qw

ayrıca çeşme nin en begendiğim özelliği bütün otoparklar yol kenarları park etmek ücretsiz qw

Yakıt konusuna gelirsek Tekirdağ-izmir arası yaklasık 770 km galiba.. 90-100 sabit hızla 80 tl lik gazla geldik :)

Arabayı biraz zorladık ve tüpte 160 - 170 lere kadar çıktık..

Dün geri döndüğümüzde yaklaşık 3000 km yol yaptık ve hiçbir arıza çıkmadı gittiğimiz gibi döndük..

her jant ayrı renk stayla :D

I love SKODA :) :)

ben de tam arama yapıyordum, forumda acaba daha önce konusu açıldı mı kimler benzin, kimler dizel, gaz kullanıyor diye:D

benzinle o kadar yol kaça patlardı acaba:(

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
düşünmek bile istemiyorum hocam qw 3000 km yolu gazla yaklaşık 380-400 tl ye mal ettik.. benzinle bu fiyatın 800-1000 tl yi bulacaüını düşünüyorum..

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
düşünmek bile istemiyorum hocam qw 3000 km yolu gazla yaklaşık 380-400 tl ye mal ettik.. benzinle bu fiyatın 800-1000 tl yi bulacaüını düşünüyorum..

evet, maalesef, ancak grupça tatile çıkanlara uyguna gelir, 4 e bölünse miktar, ama tadı ayrıdır tabii her yeri geze geze gitmek. çalışalım benzin parası biriktirelim en iyisi:)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
biraz konuyu hortlatayım hehe hehe havalar yine yine yeniden ısınıyor çok şükür :) geçen yaz ayvalıktaydım kesinlikle o kısımları tarif ederim bu yaz izinden kaynaklı istanbul a tıkılıp kalacagım yoksa çeşme veya çanakkale assos taraflarını düşünüyodum nasip değilmiş :) herkese ayvalık 'ı öneririm özellikle cunda adası kesinlikle gidilip görülmeli!! sonrasında sarımsaklı plajına kesinlikle girilmeli insanın gözleri yansada :)) güneş insanı istanbuldaki gibi amele gibi yakmıyor :D

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi hortlatmada benden..

2013 yazı İstanbuldan çıktık Düzce Akçakoca dan Karadeniz sahiline geçip Sinop a kadar sahilden devam ettik. Toplam 5-6 gün sürdü. İnkumu, Amasra, Sinop merkez, Hamsilos, Erfelek Tatlıca Şelaleleri görülesi yerler.

2014 yaz tatili
İstanbuldan direk Antalya, sahil şeridinden Konyaaltı, Kemer, Adrasan, Olympos, Marmaris, Ölüdeniz, Bodrum. .. İzmir.

Arada unuttuğum yerler olabilir. 7 gün sürdü bu tatilimde.

Her ikisini de 1984 model 1.4 lpg li Renault 11 ile yaptım. F 800 yani :)

Tatilim çadır kamp alanlarında geçti. Sadece 1 gece Bungalow evde kaldık. Mangal semaver küçük tüp battaniye çadır tabak çanak. Tek eksik A101 o da her yerde var zaten :)

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla kardeş ben tatile hiç gitmedim . her sene sadece memlekete gidiyorum o kadar

thetuzla

Güray GÜRBÜZ Captur Outdoor 1.5 Dci EDC ,
Süper Moderator
34-İstanbul
Erken rezervasyon yaptırdım Ailecek Fethiye niyetimiz var.Majesty Clup Tuana Park .
Bekarken Side-Bodruma gitmiştim ama Fethiye daha farklı ve güzel görünüyor.

Kısmetse 27 Temmuzda bir değişiklik yapmış olucaz İnşallah.

cenkbilir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen yaz arkadaşlarım ile tatile gitmiştik. Yakın arkadaşlarımdan birinin sevgilisi tatili bize zehir etti. Durmadan aradı, mesaj attı rahatsız etti. Siz siz olun, sevgilisi olan biriyle tatile gitmeyin. :)

alieren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sevgilisi olan kişiler ile tatile gidilmemeli arkadaşlar :) sonrası sizler için çok kötü olabiliyor..