Vites kolunu kestim gitti =))

AlperB.

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane ıı sahibi olsam aracı aldıktan sonraki ilk işim olur kolçak koymuşlar kolun kolçaktayken vites atamıyorsun tamam bu durum şehir dışında pek sorun degil 5 e attıktan sonra kolçaga at kolu ama şehir içinde bildigimiz yorucu oluyor kolçaksız araç en azından alıştıgımdan bana öyle geliyor bu işte en skntılı kısım o çapakların etrafı yakmaması onuda önlemişsiniz iyi günlerde kullanın :)

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim hocam benim anlamadığım mühendisler ne düşünerek vitesi o kadar uzun yapmışlar hani diyeceğim elin vitesdeyken teyip ile rahat uğraşa bilirsin fakat elin vites üzerinde durması zararlı ki öyle olsa direksiyondan kumandayı niye koysunlar benim yaptığım şekilde yapılsa bence kullanıcıların daha çok hoşuna giderdi :)

Emre Fırat

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
megane ıı sahibi olsam aracı aldıktan sonraki ilk işim olur kolçak koymuşlar kolun kolçaktayken vites atamıyorsun tamam bu durum şehir dışında pek sorun degil 5 e attıktan sonra kolçaga at kolu ama şehir içinde bildigimiz yorucu oluyor kolçaksız araç en azından alıştıgımdan bana öyle geliyor bu işte en skntılı kısım o çapakların etrafı yakmaması onuda önlemişsiniz iyi günlerde kullanın :)

Hocam pardon nerelisiniz acaba ? Benim soyisimde BiLiCi ' de :)

BOGA

Güray BOĞA-İZMİR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok hoş bir uygulama Renault'un yapması gerekenleri bizler yapıyoruz :) Ellerinize sağlık...

imaparatoR-9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkür ederim Renault'un hatalarını biz düzeltiyoruz :)

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tebrik ederim başarılı bir çalışma olmuş...

zirvecol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
lan ne dengesiz adamsın fatih seviyorum seni kankaaa :):) Güzel olmus ww hesabı :D :D

umutguzey

Adana,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
vites geçişlerinde bir değişiklik oldumu acaba