Yazlık Lastik Tavsiyesi

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
lastik alırken elle kontrol etmekte fazda var..
yanlarına bakacaksınız..
yanları kalın ise teker sağlamdır..

yoksa 1 sene de balon yapar...garantiden de geri veremezsiniz...

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bi karar verip 205/60/16 aldım, lassa driveways aldım. 4 tane 1200 tl, 12/2018 üretim. İyi mi yaptım kötü mü bilmiyorum, bristone 1500 tl den aşağı değildi lassa aldım bende.

hayırlı olsun. bence iyi yaptınız, kaliteli kendini kanıtlamış ürün almışsınız. orta yada alt kalite marka olsaydı endişenizi anlardım

lassa bayisiyle konuşurken lassa mı? bristone mu? sorusumu sordum. cevabı: kullanım ağırlıklı şehir içi ise lassa, uzun yol ise bristone önerdi

zekicey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun. bence iyi yaptınız, kaliteli kendini kanıtlamış ürün almışsınız. orta yada alt kalite marka olsaydı endişenizi anlardım

lassa bayisiyle konuşurken lassa mı? bristone mu? sorusumu sordum. cevabı: kullanım ağırlıklı şehir içi ise lassa, uzun yol ise bristone önerdi

Teşekkür ederim hocam

knn_blc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
verilen bütün cevap ve yorumlar için teşekkürler. Aklımda Hankook Ventus Prime 3 vardı. Salı günü abimin sponsorluğuyla :)) Brıdgestone turanza t001 takıldı. Hadi hayırlısı

Gökda

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şehir içi kullanımda düşük hız olacagı icin zaten petlas alsan bile olur.. ama yok uzun yol diyorsan lassa... lassayı 4 sene kullandım 65 bin km oldu kanallarda yanaklarda çatlak oluşunca riske atmadım yine lassa aldım temmuzda tanesini 375 almıştım..bristoneyide aynı fiyat vermişlerdi ben lassa tercih ettim..